Вихід нових продуктів на платформі Google TV затримується

admin Новини технологій та техніки

Інтерактивне телебачення Google TVКомпанія Google звернулася до партнерів з проханням почекати з випуском продуктів, що підтримують систему інтерактивного телебачення Google TV.

На сьогодні вироби з підтримкою Google TV представили Sony і Logitech. Перша пропонує телевізори з діагоналлю від 24 до 46 дюймів і плеєр Blu-ray, а друга - телевізійну приставку Revue.

Передбачалося, що нові Google TV-телевізори будуть представлені на виставці CES 2011 (6-9 січня, Лас-Вегас, Невада, США) такими компаніями, як LG, Toshiba і Sharp. Але, по всій видимості, цього не станеться. (Також можете переглянути новину про те, як японці вчать робота стрибати по місяцю)

Google просить партнерів відкласти презентацію нових продуктів, щоб дати час на доопрацювання програмної складової платформи. Передбачається, що Google поліпшить засоби пошуку і систему управління. Нові терміни виходу телевізорів поки не називаються.

Google TV дозволяє працювати з інтернет-ресурсами через ТБ-екран. Платформа надає доступ до засобів веб-пошуку, а також розважальних та інформаційних онлайн-сервісів.

Вконтакте
Pinterest