Wowwee RoboMe - робот на основі iPhone

admin Новини технологій та техніки

Wowwee RoboMe - робот на основі iPhoneІграшкові роботи діляться на два типи: готові до вживання продукти і конструктори, які необхідно збирати, а іноді - самостійно паяти і програмувати. Сьогоднішня новинка, мініатюрний робот Wowwee RoboMe належить до першої категорії; більше того, він, швидше, орієнтований на використання дітьми.

Гаджет являє собою своєрідний аксесуар для iPhone або iPod. Компанія Wowwee описує свій продукт як роботизований аватар з гнучкими налаштуваннями: при бажанні, користувач може змінювати особистість і обличчя, що відображається на дисплеї основного пристрою. При цьому під особистістю маються на увазі реакції на команди та інформацію, що зчитується сенсорами.

Голос робота варіюється - за бажання, його навіть можна замінити на власний. Новинка також вміє реагувати на рукостискання. Що ж до сенсорів, то мова йде про базовий наборі, що дозволяє RoboMe орієнтуватися в просторі. До того ж, рухами пристрою можна керувати за допомогою бездротового пункту ДУ. Включене в комплект програмне забезпечення дозволяє користувачеві програмувати команди. Вартість новинки становить 100 доларів.

Вконтакте
Pinterest