За повенями на Буковині будуть стежити комп'ютери

admin Новини технологій та техніки

За повенями будуть стежити комп'ютериУ Чернівецькій області поставлять комп'ютерну систему з автономними інтелектуальними датчиками, що буде відслідковувати повені у Дністровсько-Прутському басейні.  Про це повідомили в Чернівецькій обласній адміністрації.

Система забезпечить автоматизований збір, передачу і накопичення інформації про рівень і температуру води, температуру повітря, а також опрацює інформацію з поданням результатів у вигляді таблиць і графіків.

Пусковий комплекс датчиків встановлено у трьох населених пунктах Чернівецької області.  Сервер встановлений на базі Дністровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів у місті Чернівці.  Саме туди надходять всі дані вимірювань.

Періодичність вимірів у звичайному режимі здійснюється з інтервалом 30 хвилин, а при виникненні надзвичайної ситуації частота змінюється в залежності від масштабу паводку.

Існує можливість передачі даних зацікавленим організаціям і відомствам, зокрема при виникненні надзвичайних ситуацій.

«Завдяки використанню цієї системи з'являється можливість контролю, що дозволяє з високою вірогідністю вимірювати і накопичувати інформацію від широкого спектру датчиків і представляти результати в зручному вигляді», - повідомили в Чернівецькій ОДА.(Раджу: прочитайте про нанотрубки)

Систему можна застосовувати в локальних мережах спостереження за навколишнім середовищем, складовими яких є атмосфера, поверхневі, підземні води.

Вконтакте
Pinterest