Запуск супутника дистанційного зондування Землі WorldView-3 запланований на 13 серпня

admin Новини технологій та техніки

Запуск супутника дистанційного зондування Землі WorldView-3 запланований на 13 серпняВідома участю в створенні різних типів озброєнь компанія Lockheed Martin однією з перших має намір скористатися новими можливостями, що випливають із зняття заборони на надання популярними картографічними сервісами як Google Maps або Bing Maps деталізованих знімків території США з супутника у високій роздільній здатності. В даний час провідний американський фахівець в області авіабудування повідомив дату запуску космічного апарату дистанційного зондування Землі WorldView-3 компанії DigitalGlobe. Запуск апарату запланований на 13 серпня.

Звичайним користувачам не варто потирати руки в очікуванні швидких результатів роботи апарату, але його творці зможуть продавати орбітальні знімки високої роздільної здатності (аж до 25 см на точку) через шість місяців після виходу супутника на навколоземну орбіту на висоту близько 617 км. Отримані апаратом WorldView-3 зображення повинні привести до істотного поліпшення якості послуг, що надаються картографічними сервісами компаній Google і Microsoft. Обидві компанії є клієнтами DigitalGlobe.

За прогнозними оцінками, протягом доби апарат зможе проводити зйомку поверхні площею до 680 тис квадратних кілометрів. Повідомляється, що високоякісні супутникові знімки, надані WorldView-3, допоможуть відслідковувати великі ферми, родовища корисних копалин та забезпечать абсолютно нове, більш чітке уявлення про нашу планету. У зв'язку з раніше діючими обмеженнями на деталізацію супутникових знімків, подібні можливості були доступні тільки урядовим структурам різних країн.

Вконтакте
Pinterest