Два способи прибрати пароль при вході в Windows 10

admin Статті про Windows

Хочете швидко завантажуватися на робочий стіл Windows 10, пропускаючи екран входу? Хочете уникнути введення пароля облікового запису кожен раз при включенні комп'ютера? Ви можете легко відключити пароль при вході і налаштувати роботу Windows 10 на автоматичне завантаження на робочий стіл або стартовий екран без його введення.

Основна перевага при вході без пароля в тому, що обліковий запис не зажадає від вас його введення, а значить його не потрібно запам'ятовувати і витрачати кілька секунд під час завантаження. Тобто, ОС Windows 10 буде запускати робочий стіл на пару секунд швидше. Але, з іншого боку, пам'ятайте, що до ПК без пароля куди легше отримати доступ (наприклад, дітям).

Процедура настройки автоматичного входу в Windows 10 дуже схожа на ті ж операції в Windows 7 і Windows 8. Тому частина скріншотів зроблена в Windows 8.1. Цей метод можна застосовувати і до локальної облікового запису, і облікового запису Microsoft. Іншими словами, ви можете скористатися цією інструкцією, незалежно від типу облікового запису.

Попередження: включайте автоматичний вхід тільки якщо ви є єдиним користувачем ПК. Якщо комп'ютер використовується іншими людьми (і дітьми), то краще за все тримати акаунти під замком.

Ви можете пройти по одному із способів, зазначених нижче, щоб включити автоматичний вхід в систему Windows 10 без введення пароля.

 

Спосіб зняття пароля через реєстр

 

 • Відкрийте редактор реєстру. Щоб зробити це, відкрийте вікно «Виконати» (за допомогою поєднання клавіш Win + R), введіть команду Regedit в доступне поле і натисніть клавішу введення. Натисніть кнопку «Так», якщо перед вами з'явиться нове вікно із запитом внесення змін до системи.
Regedit
 • У редакторі реєстру перейдіть до наступного розділу:

  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon

Registry Editor

 • У правій частині редактора знайдіть параметр під назвою DefaultUserName, двічі клацніть по ньому і переконайтеся, що назва вашого облікового запису Microsoft або локальної облікового запису користувача згадано в поле «Значення».
Edit String
 • Далі, знову в тій же частині вікна, знайдіть параметр DefaultPassword. Якщо записи немає, створіть її, клацнувши правою кнопкою миші на порожньому просторі, натиснувши кнопку «Створити», а потім натиснувши на «Строковий параметр» (String Value). Перейменуйте його в DefaultPassword і введіть пароль в поле «Значення». Натисніть кнопку ОК.
Edit String 2
 • І, нарешті, вам необхідно включити автоматичний вхід в систему. Для цього в тій же частині редактора знайдіть запис з міткою AutoAdminLogon, а потім змініть його значення з «0» (нуля) до «1» (одиниця).
Edit String 3
Всі! Перезавантажте комп'ютер, щоб випробувати Windows 10 через автоматичний вхід в свій аккаунт без запиту пароля. Поза всякими сумнівами, спочатку краще спробувати в дії перший спосіб.

 

Спосіб для автоматичного входу в систему без введення пароля

 

Це найпростіший спосіб прибрати пароль з екрану входу в Windows 10.

 • Відкрийте вікно «Виконати», одночасно натиснувши Win + R (клавішу з логотипом Windows і клавішу R). У діалоговому вікні введіть Netplwiz, а потім натисніть клавішу введення.
Netplwiz
 • В результаті з'явиться діалогове вікно з «Облікові записи», виберіть обліковий запис користувача, а потім зніміть прапорець з опції «Вимагати введення імені користувача і пароля». Натисніть кнопку «Застосувати», далі відкриється вікно «Автоматичний вхід в систему».
Облікові записи користувачів
 • У діалозі автоматичного входу введіть пароль, повторно введіть його ж для підтвердження, і натисніть «Ок».
Запам'ятати мене з цього в систему
 • Переконайтеся в тому, що галочка пропала. Можна спробувати перезавантажити систему, щоб перевірити ефект.
Вконтакте
Pinterest