Як поставити на паузу будь-який процес

admin Статті про Windows

Як поставити на паузу будь-який процес в WindowsВ деяких програмах не існує режиму паузи, але що робити якщо ви запустили ресурсоємне завдання і не хочете його переривати, але в той же час вам знадобилися обчислювальні ресурси комп'ютера для виконання інших завдань.

Як поставити на паузу будь-який процес в Windows

Як реальний приклад можна розглянути архівування великого файлу або кодування відеофайлу. Ці процеси часто можуть завантажувати процесор практично на 100% і в деяких випадках виконуються протягом декількох годин. Втім, програми для архівації та роботи з відео як правило мають власний режим паузи, так що приклад лише умовно реалістичний, проте підходить для пояснення самого методу.

Щоб не завершувати завдання можна скористатися альтернативними менеджерами завдань для Windows. Вбудований Task Manager вміє лише завершувати завдання, а ось такі утиліти як Process Explorer від Microsoft або Process Hacker вміють ставити будь запущений процес на паузу, вивільняючи тим самим обчислювальні ресурси комп'ютера для інших задач.

Як поставити на паузу будь-який процес в Windows

Для призупинення будь-якої задачі необхідно лише вибрати її в списку (для зручності можна відсортувати програми по завантаженню процесора) і викликати в контекстному меню команду Suspend. Для того щоб відновити роботу програму використовується команда Resume.

Вконтакте
Pinterest