Огляд Windows 8. Частина 2

admin Статті про Windows

Огляд Windows 8. Екран блокування Windows 8. Windows 8 приносить з собою зовсім новий екран блокування. Він не тільки прикрашає ваш робочий стіл при першому завантаженні, але і відображає корисну інформацію - кількість електронних листів, повідомлень та інші цікаві дані.

Ви зможете встановлювати будь-які додатки, які вбудовуються в екран блокування, щоб вони показували ті дані, які вам потрібні.

Екран блокування Windows 8

Перебуваючи на екрані блокування, ви можете перегорнути екран вгору (в будь-якому інтерфейсі - сенсорному або при використанні миші), і побачите екран входу, де ви зможете ввести як звичайний пароль або PIN код, так і ввести сенсорний пароль з декількох дотиків до картинки в потрібних місцях.

Екран блокування Windows 8

На цьому скріншоті важко щось розглянути, але ви, можливо, помітили невелике повідомлення від Windows Update в нижньому правому куті, про те, що ваш PC буде перезавантажений, щоб встановити оновлення безпеки. Так і є, немає більше дратівливих спливаючих повідомлень від Windows Update.

Огляд Windows 8. Використання програм Windows 7 і панель завдань в Windows 8

Чи можна буде використовувати в Windows 8 додатки для Windows 7, і чи можна використовувати панель завдань в стилі Windows 7 замість інтерфейсу Metro? Відповідь - так. Всі додатки Windows 7 будуть ідеально працювати в Windows 8, та й панель завдань все ще присутня.

Але, на жаль, як мінімум зараз, меню Пуск повністю відсутнє. Замість нього тепер знаходиться Metro. Втім, для повернення стандартного меню вже написали невелику утиліту Windows 8 Start Menu Toggle.

Щоб перейти на робочий стіл в стилі Windows 7 ви можете або кликнути по панелі Desktop в інтерфейсі Metro, або використовувати комбінацію клавіш Windows + M, або просто натиснути Alt + Tab. У будь-якому випадку ви побачите дуже знайомий для себе екран, на якому, втім, не буде кулястої кнопки Пуск.

У той же час все інше в Windows 8 працює як і раніше, за тим лише виключенням, що клік по кнопці Пуск виводить на екран Metro.

Використання програм Windows 7 і панель завдань в Windows 8

Перебуваючи тут досить тривалий час, ви почнете задаватися питанням ... секундочку! А де кнопка завершення роботи? І як мені перезавантажитися? Відповідь зовсім не проста. Вам доведеться використовувати комбінацію клавіш Win + I, щоб викликати меню налаштувань Metro (яке, звичайно, більш корисно для додатків Metro) ...

Використання програм Windows 7 і панель завдань в Windows 8

Знизу праворуч ви й знайдете нові опції живлення. Звідси ви зможете завершити роботу свого комп'ютера або перезавантажити його.

Використання програм Windows 7 і панель завдань в Windows 8

Огляд Windows 8. Оновлений провідник у Windows 8

Вже зараз багато людей скаржаться на новий інтерфейс Ribbon в Windows 8. Особливо їм не подобається те, що він займає багато місця. Хоча, якщо до нього трохи звикнути, то він здається дуже зручним, особливо якщо більшу частину часу тримати його мінімізованим.

Ось, наприклад, вид провідника з Ribbon за замовчуванням.

Оновлений провідник у Windows 8

А от провідник з мінімізованим інтерфейсом Ribbon. Набагато простіше і навіть чистіше, чи не так? І вся функціональність присутня.

Оновлений провідник у Windows 8

Ви також можете використовувати панель швидкого доступу (Quick Access Toolbar), і додати туди кілька корисних опцій. В результаті ви отримаєте покращений провідник, який набагато чистіше попереднього, і надає більшу функціональність.

Оновлений провідник у Windows 8

Однією з найприємніших змін в Windows є нові діалоги копіювання файлів, які мені здалися дійсно зручними. За замовчуванням ви бачите набагато більше інформації про передачу файлів, яка до того ж, схоже, набагато точніша, ніж в попередніх версіях Windows.

Оновлений провідник у Windows 8

Все стає набагато цікавіше в разі конфліктів копіювання/переміщення, що виникають тоді, як, наприклад, ви копіюєте файл у папку, де файл з такою назвою вже є. У цьому випадку ви спочатку бачите, здавалося б, звичайний діалог. Але клікніть по кнопці вибору "Choose" ...

Оновлений провідник у Windows 8

... І ви побачите діалог, який дозволить вам вручну вибрати, які файли залишити, а які ні, показуючи вам невеликий ескіз кожного файлу. Подвійний клік по будь-якому з цих файлів, і ви відкриваєте його. Надзвичайно зручно.

Оновлений провідник у Windows 8

Огляд Windows 8. Монтування образів ISO у Windows 8

О так, ви, нарешті, можете монтувати образи ISO або VHD безпосередньо з провідника. Дуже зручно.

Вконтакте
Pinterest