Огляд Windows 8. Частина 4

admin Статті про Windows

Багатомоніторні шпалери і панель завдань у Windows 8

Дану можливість ми поки не тестували. Представлений нижче скріншот був узятий в Microsoft. Як ви можете бачити, тепер можна розтягнути шпалери і панель завдань на обидва екрани. Втім, присутні і інші опції конфігурації, якими ви можете користуватися.

Багатомоніторні шпалери і панель завдань у Windows 8

Нові діалоги Windows 8

Вставивши у комп'ютер USB-накопичувач, ви побачите новий діалог у стилі Metro, запитуючий у вас, що ви хочете робити зі своїм накопичувачем.

Нові діалоги Windows 8

Хммм, хвилиночку ... А що таке File History (Історія файлів), друге знизу? Якщо ви погляньте на панель управління, то побачите нову панель File History, де ви можете налаштувати резервний накопичувач на зберігання історії всіх ваших файлів.

Нові діалоги Windows 8

Резервні копії ви також можете зберігати в мережі ...

Нові діалоги Windows 8

І легко переглянути версії зарезервованих файлів.

Нові діалоги Windows 8

Нова панель управління Windows 8

Натиснувши на іконці панелі керування на екрані Metro, ви побачите новий повноекранний діалог з масою опцій. Більшість з них говорять самі за себе, тому ми не будемо тут на них зупинятися.

Ви можете використовувати Personalize (Персоналізація) для простої зміни картинки екрану блокування, і зміни програм, що показують на ньому свої повідомлення (хоча ніякі програми поки не доступні).

Нова панель управління Windows 8

Використовуючи розділи Search (Пошук) і Share (розшарювання), ви можете вказати пошуковому движку, які програми йому доступні, і також можете налаштувати можливості розшарювання, скільки історії зберігати і багато іншого.Установки синхронізації (Sync Settings)

У цьому розділі ви можете з легкістю включити або виключити, наприклад, синхронізацію Windows Live. Деяким людям дана можливість здасться дуже корисною.

Нова панель управління Windows 8Оновлення PC (PC Refresh) і Скидання (Reset)

Деякі з вас регулярно перевстановлюють свою операційну систему. Спеціально для цього Microsoft вбудувала в Windows 8 пару простих способів перевстановлення Windows. При цьому один спосіб перевстановлює Windows, не зачіпаючи ваші файли (PC Refresh). Тоді як інший перевстановлюєте Windows повністю (Reset).

Варіант PC Refresh подібний перевстановлення Windows без стирання ваших даних - всі ваші файли та налаштування персоналізації не зміняться; настройки комп'ютера будуть скинуті на настройки за умовчанням; програми з Windows Store залишаться, але інші додатки будуть видалені.

У свою чергу Reset повністю зітре все, включаючи ваші персональні файли, програми та настройки.

Оновлення PC (PC Refresh) і Скидання (Reset) 

Нова тема Aero Basic

Якщо ви використовуєте слабкий комп'ютер, який не справляється з Aero, або вам не подобаються тіні, то ви можете використовувати нову тему Basic. Ось як вона виглядає.

Нова тема Aero Basic

Загалом, на любителя ...

Ось і все, на цій статті закінчується огляд Windows 8.

Вконтакте
Pinterest