Що нового у Windows 8. 10 причин полюбити Windows 8

admin Статті про Windows

Що нового у Windows 8. 10 причин полюбити Windows 8Що нового у Windows 8. Позавчора на Всесвітньому мобільному конгресі в Барселоні компанія Microsoft представила нову операційну систему Windows 8. Завантажити її в бета-версію можна на сайті Microsoft.

Для тих же, кому ліниво читати іноземною і розбиратися, представляємо переклад статті Дона Райсінгера (Don Reisinger) з eWeek, який назвав 10 причин, через які можна полюбити нову ОС від Microsoft.

Що нового у Windows 8?

Є багато причин полюбити Windows 8, починаючи з функції інтеграції з додатками і закінчуючи новим дизайном. Хочете вірте, хочете ні, новітня операційна система Microsoft може бути найкращим програмним продуктом компанії. Widows 8 може виявитися корисною для широкого кола користувачів, будь то споживачі, розробники додатків, або ІТ-фахівці. Також читате статтю про те як зробити загрузочну флешку з Windows 8.

1. Чудова інтеграція з усіма платформами

Microsoft обіцяє, що Windows 8 буде однаково добре працювати на широкому спектрі пристроїв, так що якщо користувачі або підприємства використовують ОС, наприклад, на планшеті, у них будуть ті ж переваги, що і при роботі на стаціонарному ПК. Це гарна ідея, реалізацію якої ми ще не спостерігали в сфері мобільних пристроїв.

2. Функція Windows to Go - переможець

Microsoft показувала презентацію нової системи, використовуючи комп'ютер, що працює під управлінням Windows 7. Софтверний гігант повідомив, що це стало можливим завдяки технології Windows To Go, що дозволяє створювати USB-накопичувачі під управлінням Windows 8, які можна використовувати для роботи в новій версії ОС на будь-якому пристрої. Вона дозволяє взяти Widows 8 з усіма настройками з собою куди завгодно. Це захоплююча нова функція.

3. Безпека, безпека і ще раз безпека

Microsoft, безсумнівно, турбується про безпеку користувачів. І у випадку з Windows 8 компанія не пошкодувала на неї грошей. Насправді, в деяких звітах навіть стверджується, що користувачам буде достатньо тільки вбудованих функцій, щоб підтримувати безпеку комп'ютерів.

4. Дизайн не поставить вас в глухий кут

Дехто висловлював занепокоєння, що дизайн Windows 8 надто відрізняється від дизайну Windows 7 і попередніх версій операційних систем, і що до нього буде важко звикнути. Тим не менш, Microsoft гарантує, що новий інтерфейс буде інтуїтивно зрозумілим. Крім того, спеціально для ностальгуючих користувачів, Microsoft включила можливість вибрати «звичайний» інтерфейс, схожий на Windows 7.

Зазначимо, що інноваційний інтерфейс Windows 8 під назвою «Metro» відрізняється використанням віджетів замість традиційних ікон.

5. Інтеграція з додатками бездоганна

На Mobile World Congress компанія Microsoft показала, як різні додатки, доступні в магазині Windows, можуть взаємодіяти між собою. Така взаємодія не тільки підвищує загальний рівень безпеки системи, але і забезпечує повнофункціональний досвід, який повинен, в кінцевому рахунку, підвищити продуктивність праці людей, що працюють на Windows 8.

Вбудований в Windows 8 додаток "Люди" (People) об'єднує контакти користувача з різних акаунтів в соцмережах і сервісах.

6. Вона ідеально підходить для бізнесу

Всі ці розмови про інтеграцію з додатками та новий функціональний дизайн покликані дати вам один дуже чіткий сигнал: Windows 8 стане лідером серед корпоративних користувачів. Посилені заходи безпеки також наводять на думку, що Microsoft почала посилено працювати в новому напрямку, намагаючись завоювати популярність в середовищі ІТ-керівників.

7. Це реальна альтернатива iOS

Хоча Microsoft поки не перейшла в серйозний наступ на ринок планшетів, вона збирається зробити це найближчим часом разом з Windows 8. І як вже говорилося, у Windows 8 є серйозні перспективи у цьому напрямку. Додайте до цього те, що багато виробників планшетів вже заявили, що збираються поставляти свою продукцію під управлінням Windows 8, і вам швидко стане ясно, що iPad від Apple зіткнеться з серйозною конкуренцією.

8. Перша операційна система для подолання розриву?

Коли ми дивимося на сучасний комп'ютерний ринок, важко знайти хоча б одну компанію, яка може ефективно подолати розрив між планшетами та іншими мобільними пристроями та настільними ПК. Apple пропонує дві різні операційні системи для цих ринків, те ж саме робить Google. Але Microsoft робить упор на взаємопроникнення Windows 8 і різних гаджетів, і її нова операційна система може стати тією єдиною платформою, яка об'єднає ПК, планшети і смартфони.

9. Швидке завантаження

Одна з найнеприємніших речей в Windows 7 - це очікування її завантаження. Але у випадку Windows 8 Microsoft вдалося значно скоротити час завантаження. На деяких «ультрабуках» воно може становити всього 8 секунд. Більш того, нова ОС, по завіреннях компанії, тепер не буде запитувати перезавантаження для установки кожного оновлення. Це розумний хід з боку Microsoft, який змінить на краще сприйняття її ОС. Зверніть увагу на  статтю  завантаження windows 8 з usb-флешки

10. Вся справа в «хмарі»

Windows 8 буде поставлятися з повною підтримкою SkyDrive - пакета хмарних рішень компанії. Хмарні технології допоможуть користувачам синхронізувати вміст декількох різних пристроїв, що працюють на Windows 8.

Вконтакте
Pinterest