Три приховані функції меню «Пуск» в Windows 10 для підвищення зручності роботи

admin Статті про Windows
Багато користувачів є рабами своїх звичок. Якщо вони звикли до чогось в минулій версії Windows, вони обов'язково використають цю ж можливість і в новій, якщо вона там залишилася. Через це вони часто не бачать або не хочуть використовувати нововведення. Так, в Windows 10 є кілька способів виходу зі свого аккаунта.
 
 
Одним із способів є натискання правою клавішею миші кнопки «Пуск» і вибір в контекстному меню Завершення роботи або Вихід із системи - Вихід. Інший варіант - сполучення клавіш Win + L, що відкриває екран блокування, і в ньому увійти в інший аккаунт.
 
Найнепомітніший варіант - за допомогою меню «Пуск». У ньому натисніть по аватару у верхній частині меню з ім'ям користувача. Відкриється програма Параметри на розділі Облікові записи. Тут можна змінювати налаштування аккаунту, блокувати екран, виходити з облікового запису і перемикатися на інший.
 
Прозорість і кольори
 
Є два корисні налаштування для зміни зовнішнього вигляду меню «Пуск», панелі задач і центру повідомлень. При бажанні вони можуть бути прозорими. Можна також автоматично встановити їх колір залежно від кольору шпалер. Робиться це таким чином: Параметри - Персоналізація - Кольори. У розділі Вибір кольору переключіть повзунки Показати колір в меню «Пуск», на панелі завдань і в центрі повідомлень та Зробити меню «Пуск», панель задач і центр повідомлень прозорими.
 
Стартовий екран
 
стартовий екран windows 10
Якщо вам, на відміну від більшості користувачів, Windows 8 і її Стартовий екран сподобалися навіть на комп'ютері з мишею і клавіатурою, для вас в Windows 10 доступний режим планшету, де можна активувати аналогічний інтерфейс. Можна зробити це так: Параметри - Персоналізація - Пуск - Відкривати початковий екран в повноекранному режимі.
 
Стартовий екран являє собою розтягнуте меню «Пуск». На нього самостійно можна додати плитки, і в ньому не виводиться список всіх додатків, хоча кнопка, що його відкриває, присутня. При бажанні можна відключити стартовий екран і повернути звичний робочий стіл.
Вконтакте
Pinterest