Відновлення ключів Windows

admin Статті про Windows

Відновлення ключів  WindowsВідновлення ключів Windows. Ключі продуктів є однією з найважливіших частин вашого комп'ютера. На жаль, більшість людей не мають їх зарезервованих копій. Нижче наведена інструкція з відновлення ключів продуктів зі зламаного чи старого комп'ютера(можете переглянути статтю як збільшити швидкість комп'ютера).

Описаний нижче метод також дозволить вам також зарезервувати ключі своїх продуктів ще до можливої ​​поломки комп'ютера. Якщо ви вважаєте себе завбачливим, то вам слід використовувати нижчеописані інструменти, щоб зробити резервні копії своїх ключів поки ще не пізно.

Скопіюйте необхідні файли ключів

Перше, що вам необхідно зробити для відновлення своїх ключів - це відновити деякі файли з жорсткого диска вашого зламаного комп'ютера. Для цього або витягніть цей жорсткий диск і підключіть його до іншого комп'ютера(раджу прочитати про те як вибрати надійний жорсткий диск), або використовуйте станцію підключення SATA USB. Якщо у вас немає ні одне вільного роз'єму SATA, як немає і станції SATA, то свої файли ви також можете відновити за допомогою завантажувальної флешки з Linux. Використовуйте будь-що подобається вам дистрибутив, тому що все, що вам потрібно - це скопіювати на флешку певну папку. У випадку з Linux, завантажте зламаний ПК чи ноутбук з флешки (читайте - діагностика несправностей ноутбука) (або з диска USB) і скопіюйте на неї дану папку:C: \Windows\System32\config

Наша папка config важила лише 140MB, і тому вона з легкістю повинна увійти на майже будь-яку флешку USB. Хоча може бути ваша папка config буде важити трохи більше. У будь-якому випадку, слід враховувати, що під файли Linux на флешці повинно бути ~ 700MB вільного місця.

Отримавши вищезгадану папку в свої руки, пройдіть до іншого комп'ютера з Windows і для відновлення своїх ключів використовуйте безкоштовну утиліту ProduKey.Використовуйте ProduKey для відновлення своїх ключів продуктів

Утиліта ProduKey від компанії Nirsoft дозволить вам відновити свої ключі продуктів з комп'ютера, що працює під Windows.

Скачайте утиліту, розпакуйте її у вподобане вам місце і запустіть.

Відновлення ключів Windows 

Щоб відновити ключі Windows, клацніть на меню File (Файл) і виберіть пункт меню Select Source (Вибрати джерело).

Відновити ключі Windows

У новому вікні виберіть пункт "load the product keys from external Windows directory" (завантаження ключів продуктів із зовнішнього директорії Windows) і потім перейдіть до своєї збереженої папки Windows.

Тут варто відзначити, що якщо для копіювання папки config ви використовували завантажувальну флешку з Linux, то вам необхідно вручну створити папки Windows і System32, і потім помістити свою папку config всередину їх.

Якщо ж для копіювання ви використовували зовнішню станцію підключення, то ви можете вибрати пункт "load the product keys of external Windows installations from all disks currently plugged to your computer" (завантаження продуктів ключів зовнішньої установки Windows з усіх підключених на даний момент до вашого комп'ютера дисків ). При цьому всі підключені диски будуть автоматично проскановані.

Після цього ProduKey покаже вам всі ключі з вашого зламаного комп'ютера, які програма змогла знайти. Ці ключі будуть вам дуже корисні при подальшому перевстановленні ваших програм.

Щоб убезпечити себе на майбутнє, клацніть по іконці збереження і збережіть свої ключі в тестовому файлі. Ми також рекомендуємо зберегти цей файл в будь-якому надійному місці так як вони вам знадобляться, наприклад для установки Windows 7 на ноутбук.

Ось і все, відновлення ключів  Windows завершено. А ви можете почитати про те як правильно експлуатувати ноутбук

Вконтакте
Pinterest