Windows 10 отримала оновлення з упором на стабільність

admin Статті про Windows

У своєму блозі компанія повідомила, що постаралася зробити процес менш руйнівним, так що автоматичне поширення не розпочато, але бажаючі можуть встановити оновлення самостійно через настройки.

Нових, некорпоративних функцій в оновленні ви майже не знайдете, замість цього Microsoft постаралася поліпшити продуктивність і якість в цілому. Нова Версія отримала номер 1909. накатом її можна через стандартну комбінацію «Налаштування»> «Оновлення та безпека»> «Центр оновлення Windows», де необхідно вибрати «Перевірити наявність оновлень». Якщо відновлення не знайдено, то можливо у вас виникли проблеми з сумісністю.

Серед оголошених нових функцій можна побачити:

Можливість розгортати і керувати збірками Insider Preview разом з ConfigMan / WSUS, так як оновлення буде опубліковано в WSUS.

Виправлення, що дозволяє OEM-виробникам знижувати затримку рукописного введення в залежності від апаратних можливостей своїх пристроїв.

Функцію «Згортання ключів» або «Зміна ключів», яка забезпечує безпечну зміну паролів відновлення на керованих MDM пристроях AAD на вимогу інструментів Microsoft Intune / MDM або при кожному використанні пароля відновлення для розблокування захищеного диска BitLocker.

Зміна, що дозволяє стороннім цифровим асистентам активувати голос поверх екрану блокування.

Можливість створення подій прямо з спливаючого вікна «Календар» на панелі завдань.

Відсутність необхідності натискати на меню «Пуск». Замість цього достатньо навести і «зависнути» на ньому.

Оновлення пошукової функції в «Провіднику», завдяки чому тепер можна шукати і в облікового запису OneDrive.

Можливість запускати будь-яких голосових помічників з заблокованого екрану.

Можливість налаштовувати кількість видимих ​​сповіщень від додатків.

Додаткові можливості налагодження для нових процесорів Intel.

ЦП тепер може мати кілька «обраних» ядер, а нова політика ротації дозволяє більш справедливо розподіляє роботу між цими ядрами.

Вконтакте
Pinterest