Windows 7 не бачить жорсткий диск

admin Статті про Windows

Windows 7 не бачить жорсткий дискБувають випадки, при яких комп'ютер, що нормально включився, після нормального процесу завантаження видає на екран напис Операційна система не знайдена. Це може нам сказати лише про те, що наша ОС не змогла для завантаження виявити необхідні системні файли. Якщо у своїй практиці ви зіткнулися з такого роду неполадками, то завдяки цій інструкції ви зможете позбутися від цієї проблеми.

Причини, з яких Windows 7 може не бачити жорсткий диск

Можна назвати кілька причин, чому система не бачить жорсткий диск:

  • Жорсткий диск має пошкодження
  • MBR пошкоджена, або має помилки.
  • Неправильно встановлений пріоритет дисків, що відповідають за те, з якого диска здійснюватиметься завантаження операційки.
  • Також часто буває, що в BIOS вашого комп'ютера криється помилка, і через неї немає можливості виявити жорсткий диск.
  • З апаратних причин можна назвати таку: інтерфейсний кабель, який з'єднує комп'ютер і вінчестер пошкоджений, тоді його потрібно замінити і перевірити. А для SATA найкраще підберіть кабель, на якому будуть металеві засувки.

Якщо ви тільки встановили новий вінчестер, і не встигли його як слід підготувати і створити розділи, то Windows 7 його точно не побачить. Для вирішення цього питання просто завантажуємо прогу Acronis Disc Director і швиденько розбиваємо наш диск на розділи. Тільки не переплутайте диски!

Windows 7 не визначає жорсткий диск після переустановлення системи

Дуже часто бувають такі випадки, коли після переустановлення ОС жорсткий диск перестає бути видимим. Тоді допоможе з цією проблемою ця інструкція.

Якщо у вас той випадок, при якому Windows 7 не може визначити жорсткий диск через конфлікт, що виходить від материнської плати, то для початку спробуйте завантажити необхідні драйвера для материнської плати вашого комп'ютера. Збережіть їх на диск і завантажте ці драйвера в кореневу папку вашої ОС. Для цього, вставте в дисковод ваш диск з драйверами і після перезавантаження комп'ютера натисніть кнопку F6.

Ще один спосіб вирішення проблеми. Під час завантаження комп'ютера потрібно зайти в BIOS, а в налаштуваннях самої системи знайдіть параметр, що відповідає за відключення AHCI, і як тільки ви вимкните цю настройку, то відразу жорсткий диск буде знайдений.

Якщо і це вам не допомогло, то тоді потрібно зайнятися такою непростою справою, як інтегрування драйверів SATA, або, навіть, доведеться завантажити цілі пакети драйверів. Також, є ймовірність, що допоможе інтеграція всіх пакетів драйверів разом з їх оновленнями.

Вирішення цієї проблеми не таке складне, як здається на перший погляд. У більшості випадків користувачі, які зайнялися установкою, або перевстановленням операційної системи стикаються з цією проблемою. Не варто відразу панікувати і дзвонити в сервісні центри для виклику фахівця додому, спочатку спробуйте в BIOS відключити таку опцію, як AHCI, потім спробуйте інтегрувати всі драйвера для материнки в дистрибутив вашого комп'ютера.

Вконтакте
Pinterest