Як додати мову в Windows

admin Статті про Windows

Як додати мову в WindowsЗазвичай після установки операційної системи Windows за замовчуванням є можливість користуватися тільки російською та англійською мовами. Тому багато хто задається питанням, як додати мову в мовну панель, і таким чином трохи розширити можливості набору текстів на комп'ютері.

Як додати мову в Windows

Якщо у вас встановлена ​​версія Microsoft Windows 7, то для того щоб додати мову в мовну панель, необхідно натиснути на "Пуск", потім вибрати пункт меню «Панель управління». Для більшої зручності рекомендуємо переглядати її в режимі «дрібні значки». Далі натискаємо на пункт «Мова і регіональні стандарти», на іконці якого буде зображений глобус і годинник.

У діалоговому вікні необхідно вибрати вкладку «Мови і клавіатура», в якій буде знаходитися кнопка «Змінити розкладку клавіатури». Після того, як натиснете на неї, з'явиться ще одне діалогове вікно, де слід перейти на вкладку «Загальне». У верхній частині вікна ви побачите, яку мову встановлено у вас за замовчуванням, трохи нижче під написом «Установлені служби» відображається перелік доступних мов, які вже можна використовувати в операційній системі. Зліва від цього списку буде кілька кнопок, нас же цікавить та, на якій написано «Додати ...». Натискаємо на неї. З'явиться невелике діалогове вікно, яке називається «Додавання мови вводу».

Перед вами з'явиться досить великий список мов, підтримуваних операційною системою, з якого і необхідно вибрати потрібну. Після того як мову вибрано і відзначені параметри клавіатури, яку він використовує, натискаємо «OK». Тепер знову потрапляємо у вкладку «Загальне» попереднього діалогового вікна, де натискаємо «Застосувати», а потім «OK».

Також варто відзначити, що в даному діалоговому вікні, яке називається «Текстові служби та мови вводу», є кнопка «Видалити», завдяки якій можна прибрати зі списку використовуваних мов одну з них, якщо це буде потрібно.

Крім того, тут можна не тільки додати мову або прибрати її, але і змінити комбінацію клавіш, яка перемикає мови. Зазвичай за змовчанням операційна система Windows надає цю можливість комбінації клавіш «Alt + Shift», але досвідчені користувачі вважають, що комбінація «Ctrl + Shift» більш зручна, оскільки є можливість натискати її тільки одним великим пальцем.

Є ще другий спосіб. Щоб додати мову, можна просто клацнути по піктограмі мовної панелі правою кнопкою миші, після чого в контекстному меню, натиснути на пункт «Параметри ...». Перед вами відкриється те ж саме вікно зі списком використовуваних мов на вкладці «Загальне».

Щоб перевірити, чи вийшло додати мову, клацніть лівою клавішею миші на піктограмі вибору мови на панелі завдань. У Відображення списку має з'явитися нова мова, яку ви тільки що додали.

Перераховані способи актуальні не тільки для операційної системи Windows 7, вони також будуть працювати під Vista і XP. Сучасні версії цієї системи забезпечені підтримкою досить великої кількості мов, серед яких є як мови країн Західної Європи, так і мови країн Південно-Східної Азії. Якщо судити по інтернет-форумах, то найчастіше люди цікавляться, як додати німецьку або українську мову.

Як ви переконалися, додати мову в Windows досить просто, і ця процедура не вимагає яких-небудь додаткових знань та навичок користування комп'ютером. Крім того, ця операція не займає багато часу.

Вконтакте
Pinterest