Як налаштувати або видалити Панель швидкого доступу в Windows 10

admin Статті про Windows

У десятій версії операційної системи замість папки «Вибране» з'явилася панель швидкого доступу. Вона являє собою автоматично створюється системою список папок, з якими ви найчастіше взаємодієте. Частина користувачів вважає Панель швидкого доступу Windows 10 зручною, іншим вона здається безглуздою. Розберемося, як налаштувати її під свої потреби.

 

Як прибрати або додати вміст

 

Якщо ви хочете точково відредагувати розділ швидкого доступу, то найпростіше використовувати контекстне меню. Зайдіть в провідник і зверніть увагу на ліву частину вікна. У стовпці ви побачите заголовок панелі і список папок, які в неї входять.

Система аналізує ваші звернення до каталогів і додає туди ті варіанти, які ви викликали найчастіше. Найчастіше там зібрані неактуальні папки, які ви часто відкривали в період роботи над будь-яким проектом, а потім залишили і більше не використовуєте. Якщо ви виявили в списку непотрібні папки, то можна прибрати їх скориставшись контекстним меню. Для цього:

  • Виберіть потрібний файл або папку;
  • Клацніть по ньому правою клавішею миші;
  • Виберіть із списку варіант «Видалити з панелі ...».
Видалити з панелі швидкого доступу

Варіант хороший в тих випадках, коли вам необхідно позбутися від окремих елементів, які система додала в швидкий доступ.

Якщо з якої-небудь причини папки з якою ви постійно працюєте немає, то ви можете додати її самостійно.

Для цього необхідно зробити так:

  • Знайдіть потрібну папку на робочому столі або в провіднику;
  • Натисніть на неї правою кнопкою миші;
  • Виберіть зі списку варіант «Закріпити на панелі ...».
Закріпити на панелі швидкого доступу
Є ще один спосіб додавання об'єктів в панель, просто відкрийте провідник з потрібними папками, перетягніть за допомогою мишки з правого вікна в лівий стовпчик панелі потрібні директорії.
Додавання з локального диска
 
 
Вконтакте
Pinterest