Як налаштувати чутливість мишки?

admin Статті про Windows

Ця стаття покаже вам, як можна змінити чутливість миші Windows 8/7/Vista/XP. Якщо ви ще не знаєте, що це таке, то для початку давайте розберемося що таке чутливість і роздільна здатність мишки.

Що таке таке чутливість і роздільна здатність мишки?

Роздільна здатність миші - це показник вимірювання чутливості миші, який виражається кількістю точок на лінійний дюйм (dpi), які може виявити пристрій (миша або інший маніпулятор). Змінюючи роздільну здатність миші, можна відрегулювати швидкість руху, для дій, що потребують підвищеної точності. Наприклад, при роботі з графікою або в комп'ютерних іграх.

Чим більше значення роздільної здатності миші, тим більша чутливість і швидкість курсору миші, при тих же рухах мишкою. Деякі сучасні миші мають спеціальні кнопки, що дозволяють миттєво змінювати чутливість миші.

І так, тепер ви вже точно повинні знати, що таке роздільна здатність миші, і ми можемо продовжувати.

Налаштування чутливості миші

Щоб приступити до настройок, потрібно відкрити вікно налаштування миші, це можна зробити декількома способами, я наведу два з них для Windows 7/8 (Vista) і один для Windows XP.

  • Відкрийте меню Пуск і виберіть Панель управління - Обладнання і звук - Миша

Як налаштувати чутливість мишки?

Як налаштувати чутливість мишки?

  • Або відкрийте меню Пуск, у полі пошуку введіть миша і натисніть Enter або виберіть в результатах пошуку.

Як налаштувати чутливість мишки?

  • Тим, у кого Windows XP потрібно відкрити меню Пуск вибрати Панель управління - Миша.

Продовжимо, у вас відкрилося вікно з налаштуваннями миші, перейдіть на вкладку Параметри покажчика. У цій вкладці є поле Переміщення, в ньому і чутливість миші настроюється.

Як налаштувати чутливість мишки?

Переміщайте повзунок вліво і вправо, після чого перевіряйте, чи змінилася чутливість в кращу сторону (під ваші потреби). Галочку на Включити підвищену точність установки покажчика - краще залишити, ця функція збільшує точність покажчика миші. Коли виберете найбільш підходяще значення, натисніть кнопку ОК , щоб зберегти зміни.

Настроювання чутливості миші можна проводити безкінечно, так що не бійтеся зберегти певне значення чутливості і спробувати з ним трохи попрацювати. А якщо воно вам не сподобатися, то ви завжди можете зайти в налаштування миші і поміняти чутливість покажчика на нову або на ту, з якої ви звикли працювати. Головне не боятися експериментувати.

Вконтакте
Pinterest