Як перезапустити провідник Windows (explorer.exe)

admin Статті про Windows

Як перезапустити провідник Windows (explorer.exe).

Коли в процесі роботи Windows починає гальмувати, то часто користувачі перезавантажують комп'ютер. Але набагато швидше буде перезапустити explorer.exe щоб відновити швидкодію системи.

Перезапустити провідник Windows (explorer.exe можна декількома способами. У цій статті я опишу два способи, як перезапустити explorer.exe -в Windows.

Перший спосіб, як перезапустити провідник Windows.

Для того щоб ;перезапустити провідник Windows, запускаємо диспетчер завдань. Зробити це можна наступними способами:1. За допомогою гарячих -клавіш: Alt+Ctrl+Del або Ctrl+Shift+Esc-2. За допомогою меню Виконати , який відкриваємо гарячими клавішами Win+R-Диспетчер завдань запускаємо командою taskmgr.exe.3. Натискаємо на панелі керування правою кнопкою миші, і в контекстному меню вибираємо Диспетчер завдань -

Як перезапустити провідник Windows (explorer.exe).

Спочатку нам потрібно завершити процес explorer.exeДля цього перейдіть у вкладку Подробиці» - і знайдіть там процес explorer.exe. Виділіть її мишкою і натисніть Зняти завдання .

Як перезапустити провідник Windows (explorer.exe).

Програма видасть попередження, але нічого страшного не станеться. Просто натискаємо Завершити процес .

Після цього процес explorer перестане працювати і зникне меню Пуск . Але не лякайтеся, для системи це не страшно.

Як перезапустити провідник Windows (explorer.exe).

Тепер потрібно наново -запустити процес explorer.exe. Для цього в лівому верхньому куті натискаємо по черзі Файл Запустити нову задачу .

Як перезапустити провідник Windows (explorer.exe).

Пишемо назву задачі explorer.exe , без лапок. І натискаємо ОК . Після цих маніпуляцій Windows почне працювати в звичайному режимі.

Другий спосіб, як перезапустити explorer.exe в Windows.

Другий варіант перезапуску explorer, мені здається самий зручний, так як найшвидший. І навіть новачок з ним впорається швидко.Суть цього методу в тому, що спочатку ми створюємо файл з розширенням .bat. А потім цей файл все робить сам.Файли .bat, це такі файли усередині яких записані команди для виконання. Ви запускаєте, а він виконує якусь задачу. Раніше, в епоху 98 Windows, такі файли були дуже популярні. Зараз їх зустрінеш не так часто.

І так, створюємо наш виконуваний файл. Для цього можна скористатися будь-яким текстовим редактором. Наприклад Блокнотом. Створюємо новий файл і пишемо всередині його наступний код:

taskkill /f /im explorer.exestart explorer.exe

Зверніть увагу на прогалини між словами та символами, це важливо. Ще, що важливо, це те, що команди повинні розташовуватися в два рядки, як у мене:

Як перезапустити провідник Windows (explorer.exe).

По іншому він працювати не буде, принаймні у мене не працював.

Як перезапустити провідник Windows (explorer.exe).

Після цього ми просто зберігаємо наш файл. Для чого пишемо в назві його ім'я, але з розширенням .bat. А тип файлу обов'язково ставимо Всі файли . Кодування значення не має.

Як перезапустити провідник Windows (explorer.exe).

Після чого у вас з'явиться ось такий значок Windows XP він трохи інший, але зміст той самий. Його можна помістити на робочий стіл, так і у меню Пуск , або ж на панель швидкого запуску Windows. Коли Windows почне сильно гальмувати, ви зможете швидко до нього дістатися.

Після перезавантаження explorer.exe, Windows, як правило починає працювати швидше. Але якщо і це не допомагає, то подумайте про те, щоб встановити систему заново.Ще поліпшити роботу системи очищення системного диска від зайвих файлів, як це зробити ви можете прочитати в цій статті.Удачі!

Вконтакте
Pinterest