Як відключити екран вибору користувача або настройка автоматичного входу в Windows 7

admin Статті про Windows

У деяких ситуаціях виникає необхідність увімкнути автоматичний вхід в систему, яка перестає працювати у випадках, коли в системі користувачів більше 1 або у нього встановлений пароль.

Екран вибору користувача в Windows 7 може відображатися в декількох випадках:

 • При вході в систему, якщо не налаштований на автоматичний вхід
 • При блокуванні системи або зміні користувача
 • При виході зі сплячого режиму або режиму глибокого сну, або при виході з заставки

Як відключити екран вибору користувача або настройка автоматичного входу в Windows 7.

Про автоматичний вхід в систему

Автоматичний вхід в систему без введення пароля зручний у тому випадку, якщо ви є єдиним користувачем комп'ютера, або використовуєте один обліковий запис значно частіше, ніж інші. Налаштовуючи автоматичний вхід у систему, необхідно розуміти, що будь-яка людина, що включила комп'ютер, безперешкодно виконає вхід в систему і отримає доступ до всіх файлів і параметрів облікового запису. Настройка автоматичного входу розрізняється в залежності від того, чи приєднаний комп'ютер до домену.

Необхідні умови для автоматичного входу в систему

Якщо в системі є всього один активний обліковий запис без пароля, він автоматично виконує вхід, тому додаткова настройка не потрібна. При наявності декількох облікових записів автоматичний вхід в систему вимагає установки, навіть якщо жодна з них не має пароля. Додаткові службові облікові записи можуть додаватися в систему при встановленні різного програмного забезпечення.

Для налаштування автоматичного входу в систему потрібні права адміністратора. Процес налаштування практично не відрізняється від налаштування в Windows XP або Windows Vista.

Необхідні умови для автоматичного входу в систему для комп'ютерів, що не входять в домен

Для комп'ютерів, що не входять в домен (наприклад, домашніх), настройку автоматичного входу можна виконати в графічному інтерфейсі операційної системи.

 • Натисніть клавіші Win+R.
 • У вікні Виконати введіть: netplwiz (не працює в Windows XP) або control userpasswords2
 • Натисніть Enter. Відкриється вікно параметрів облікових записів користувачів.
 • Як відключити екран вибору користувача або настройка автоматичного входу в Windows 7.

  У вікні Облікові записи користувачів, у списку клацніть по потрібному користувачеві, зніміть прапорець Вимагати введення імені користувача і пароля і натисніть OK. Відкриється вікно Автоматичний вхід в систему.
 • Як відключити екран вибору користувача або настройка автоматичного входу в Windows 7.

  Введіть пароль і натисніть OK.

Примітка. Якщо обліковий запис не має пароля, залиште поле Пароль порожнім.

Настройка автоматичного входу в систему завершена.

Вибір користувача при автоматичному вході

Якщо у Вас включений автоматичний вхід, але виникла необхідність увійти під іншим обліковим записом, натисніть і утримуйте клавішу Shift при запуску Windows. Або натисніть Вийти з системи/Змінити користувача у меню завершення роботи і утримуйте клавішу Shift.

На зміну користувачів при автоматичному вході також може впливати рядковий параметр (REG_SZ)ForceAutoLogon у розділі реєстру: HKEY_LOCAL_MACHINE\ SOFTWARE\ Microsoft\ Windows NT\ CurrentVersion\ Winlogon.

Параметр може приймати значення 1 (включений) і 0 (вимкнений). Його призначення полягає в тому, щоб забезпечувати постійну присутність користувача в системі, якщо автоматичний вхід налаштований і комп'ютер включений. Фактично увімкнення цього параметра призводить до того, що користувач не може вийти з системи, після завершення сеансу вхід тут же виконується автоматично. Така поведінка передбачена для комп'ютерів, що працюють в режимі кіоску в громадському місці (наприклад, бібліотеки). Обійти його можна, лише утримуючи клавішу Shift при завершенні сеансу.

Запит пароля при вихід із сплячого режиму або режиму глибокого сну

Коли після періоду бездіяльності комп'ютер переходить в сплячий режим або режим глибокого сну, Windows 7 запитує пароль при відновленні роботи, що забезпечує додатковий захист даних. Цей запит можна відключити.

Відкрийте Електроживлення в Панелі управління, в лівому верхньому куті клацніть Запит пароля при пробудженні

Як відключити екран вибору користувача або настройка автоматичного входу в Windows 7.

В нижній частині вікна налаштувань електроживлення спочатку клацніть Зміна недоступних в даний момент параметрів, а потім налаштуйте запит пароля.

Як відключити екран вибору користувача або настройка автоматичного входу в Windows 7.

Зверніть увагу на щит контролю облікових записів (UAC) поруч з посиланням. Для зміни цих параметрів потрібні права адміністратора. Проте запит на підтвердження дії з'явиться лише в тому випадку, якщо ви працюєте з правами звичайного користувача. Права адміністратора будуть підвищені без запиту.

Запит пароля при виході з заставки

Заставка може використовуватися в якості одного із засобів захисту даних від несанкціонованого доступу, якщо налаштований запит пароля при виході з заставки. У Windows 7, як і в попередніх NT системах, ця установка називається Починати з екрану входу в систему. Після періоду бездіяльності включається заставка, а при виході з неї запитується пароль, якщо ваш обліковий запис захищений ним.

Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть з меню пункт Персоналізація. Відкриється вікно панелі керування. У правому нижньому куті вікна натисніть Заставка. Відкриється вікно Параметри заставки. Зніміть прапорець Починати з екрану входу в систему, якщо ви не бажаєте вводити пароль при виході з заставки.

Як відключити екран вибору користувача або настройка автоматичного входу в Windows 7.

Ось і все про налаштування екран вибору користувача і настройка автоматичного входу в Windows 7.

Вконтакте
Pinterest