Як відкрити два редактора реєстру Windows

admin Статті про Windows

Редактор реєстру regedit.exe є вбудованою утилітою Windows. Для роботи з редактором потрібні певні навички, так як у випадку невірних або помилкових змін можуть виникнути непоправні наслідки, аж до переустановлення Windows. Іноді виникає ситуація, коли потрібно звірити вміст гілок реєстру або повернутися до позиції до внесення змін (відповідно до збереження нових параметри).

Windows існує можливість відкрити два редактора реєстру, розмістити їх поруч і порівняти.

Для цього потрібно викликати діалогове вікно "Виконати" - поєднанням клавіш Win + R і ввести команду regedit.

Як відкрити два редактора реєстру Windows.

Для відкриття другого вікна вводимо команду regedit з параметром -m і натискаємо Enter. Якщо Ви часто працюєте з реєстром, то даний метод підвищує рівень безпеки системи при внесенні змін.

Як відкрити два редактора реєстру Windows.

Виникає питання: навіщо лізти в реєстр якщо існує безліч програм для оптимізації реєстру. Відповідь: сторонні утиліти беспорно дуже корисні для системи, але оптимізація реєстру відбувається шляхом сканування і виявлення застарілих, порожніх ключів, неіснующих розширень і. т. д., залишених після установки і видалення програм. Безсумнівно, все це сміття уповільнює роботу системи, працюючи ж з редактором реєстру можна оптимізувати систему під себе. Бажаю всім удачі, і будьте уважні.

Вконтакте
Pinterest