Як зайти в реєстр Windows 7

admin Статті про Windows

Як зайти в реєстр Windows 7

Як зайти в реєстр Windows 7. Як відомо, реєстр надає найширші можливості по налаштуванню роботи операційної системи і керованого нею комп'ютера. Для доступу до реєстру і внесення до нього різних змін використовується спеціальна програма під назвою редактор реєстру Windows, яка присутня у всіх версіях даної операційної системи. В цілях безпеки редактор реєстру прихований від поглядів користувачів і в процесі звичайного використання операційної системи ви не знайдете про нього згадок.

Як зайти в реєстр Windows 7

Зайти в реєстр, або якщо говорити точніше, увійти в його редактор, можна використовуючи командний рядок або прямий виклик програми regedit.exe.

Щоб зайти в реєстр Windows 7 виконайте наступне:

Увійдіть в систему з правами адміністратора або будьте готові ввести пароль адміністратора, якщо ви намагаєтесь запустити редактор реєстру від імені звичайного користувача. Натисніть кнопку «Пуск» і в рядку пошуку введіть «regedit» (без лапок). Натисніть кнопку Введення (Enter) на клавіатурі. Якщо з'явиться додатковий запит контролю системи облікових записів, то схваліть його, натиснувши кнопку «Так». У результаті має з'явитися вікно редактора реєстру.

Існує також інший спосіб, який працює не тільки в Windows 7 або Vista, але і у всіх інших операційних системах Windows.

Натисніть клавіші Win + R, щоб запустити вікно виконання команд. У рядку введення команд наберіть regedit. Натисніть кнопку «Ок» у вікні або клавішу Введення (Enter) на клавіатурі. Якщо з'явиться додатковий запит контролю системи облікових записів, то схваліть його, натиснувши кнопку «Так». Після цього повинно з'явитися вікно редактора реєстру.

Вся інформація в редакторі реєстру представлена у вигляді ієрархічної деревоподібної структури, що нагадує файлову, і розбита на декілька основних розділів:

HKEY_CLASSES_ROOT - містить інформацію про зареєстровані типах файлів, об'єктах COM і ActiveX

HKEY_CURRENT_USER - містить налаштування поточного активного користувача, що використовує систему

HKEY_LOCAL_MACHINE - параметри конфігурації даного комп'ютера

HKEY_USERS - включає інформацію про всіх користувачів даного комп'ютера

HKEY_CURRENT_CONFIG - створюється в момент завантаження операційної системи і містить відомості про конфігурацію обладнання, яким володіє даний комп'ютер.

Інтерфейс редактора реєстру досить простий. У його лівій стороні наведені перераховані вище розділи, які містять в собі списки підрозділів різного ступеня вкладеності. У правій частині вікна відображаються параметри, які містить в собі той чи інший підрозділ.

Будьте уважні при редагуванні реєстру. Великі можливості по управлінню функціями операційної систему накладають велику відповідальність. Неправильні зміни в реєстрі в деяких випадках можуть порушити нормальну працездатність операційної системи або її окремих функцій.

Вконтакте
Pinterest