Як зменшити ярлики

admin Статті про Windows

Як зменшити ярлики на робочому століЗа замовчуванням після установки операційної системи і набору необхідних для роботи програм на робочому столі Windows 7 з'являються ярлики великого розміру. Виглядають вони не зовсім пропорційно і займають значну частину простору робочого столу, особливо на екранах ноутбуків з невеликою діагоналлю. З цієї причини багато користувачів задаються питанням як зменшити ярлики на робочому столі Windows 7, щоб вони виглядали більш гармонійно.

Як зменшити ярлики на робочому столі

Це не важко, так як операційна система Windows 7 надає користувачам широкий набір різних налаштувань зовнішнього вигляду робочого столу. Тільки один розмір значків можна змінити кількома способами.

Простий спосіб зміни розміру ярликів у Windows 7

Більшість дій з комп'ютером проводиться через виклик контекстного меню. У тому числі з його допомогою можна зменшити ярлики в Windows 7. Для цього виконаєте наступні кроки.Зробіть клік правою кнопкою мишки в будь-який порожній області робочого столу.

Простий спосіб зміни розміру ярликів у Windows 7

  • У контекстному меню наведіть курсор мишки самий верхній рядок «Вид».
  • З'явиться список дій з ярликами три верхніх рядки якого будуть відповідати за розмір значків. Ці рядки «Великі значки», "Звичайні значки" і "Дрібні значки".
  • Виберіть потрібний вам варіант.

Швидкий спосіб зміни розміру ярликів на робочому столі

Попередній розглянутий спосіб дозволяє вибирати розмір ярликів тільки з трьох фіксованих значень. Даний же спосіб дозволить вам вибрати один з 28 варіантів розміру значків. До того ж він набагато швидше реалізується на практиці.

  • Затисніть клавішу Ctrl на клавіатурі. Ліву, праву - без різниці.
  • Не відпускаючи клавіші покрутіть коліщатко мишки вниз (на себе), щоб зменшити розмір ярликів. Прокручування коліщатка на один крок до характерного клацання змінить значки на один розмір.
  • Якщо ви перестаралися і зменшили ярлики дуже сильно, але прокрутіть коліщатко вгору (від себе) і збільште значки до потрібної величини.
  • Підібравши потрібний розмір, відпустіть клавішу Ctrl.

Після зміни розміру ярличків вони можуть змінити своє розташування і вишикуватися «по сітці». У цьому випадку вам потрібно буде заново розставити їх на робочому столі у відповідності з особистими уподобаннями.

Вконтакте
Pinterest