Як змінити іконки у Windows

admin Статті про Windows

Як змінити іконки у WindowsНалаштування інтерфейсу Windows практично безмежні. Зміна шпалер - найпростіше, що можна зробити. А як щодо того, щоб поміняти значки файлів і папок? Якщо ви хочете вийти за рамки стандартних налаштувань, It-Tehnolog.com розповість вам, як поміняти іконки.

Як просто змінити іконки у Windows

Поміняти значки робочого стола дуже просто і зробити це можна як за допомогою вбудованих засобів Windows, так і сторонніх програм. Почнемо ж зі стандартного способу, який стане в нагоді вам.

Знайдіть папку, іконку якої ви хочете поміняти, і виділіть її. Тепер клацніть правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт Властивості. Перед вами відкриється вікно, в якому необхідно знайти вкладку Налаштування. Клікніть в цій вкладці на кнопку Змінити значок і виберіть зі списку доступних іконок нове зображення. Зверніть увагу на повзунок. Якщо його прокрутити вліво або вправо, то ви зможете знайти масу різних іконок.

Зверніть увагу на те, що в шляху доступу до файлу з іконками зазвичай прописаний файл shell32.dll. Це тільки одна з бібліотек з іконками Windows. Є ще дві бібліотеки, з яких можна взяти зображення. Це файли imageres.dll і ddores.dll. Всі три бібліотеки знаходяться в папці С:\Windows\System32.

Даний метод зміни іконок можна застосовувати не лише до папок, але і до файлів. Але в цьому випадку необхідно у вікні Властивості знайти вкладку Ярлик. У ній, як і в попередньому варіанті, натисніть кнопку Змінити значок. Вибір іконок стандартний.

Якщо вам хочеться чогось оригінального, то завжди можна скачати з інтернету іконпак - безкоштовні набори іконок. В таких наборах можна знайти найцікавіші і незвичайні зображення на будь-який смак і колір: тварини, політики, солодощі, ретро, мультяшні герої, а також новорічні та хеллоунсmкі набори.

Зазвичай в іконпак входять іконки з розширенням .png. Але щоб використовувати зображення для іконки, йому необхідно розширення .ico. Зміна розширення вручну нічого не дає, тому конвертувати файли можна за допомогою простої утиліти під назвою Aveiconifier. Завдяки цій утиліті можна зробити іконку буквально з будь-якого файлу з розширенням .png.

Щоб використовувати нові іконки, необхідно змінити значки. В Windows 7 зробити це можна так: правою кнопкою миші клацніть по порожньому простору робочого столу і в контекстному меню виберіть пункт Персоналізація. Далі зліва вгорі у вікні, знайдіть посилання Зміна значків робочого столу і перейдіть по ньому. Тепер залишається вибрати значок, який ви хочете поміняти, а потім виберіть іконку в форматі .ico.

Міняти кожен конкретний значок не дуже цікаво, тому можна скористатися програмами, які допоможуть вам масово поміняти іконки. Наприклад, це Folderico, IconTo, CustoPack Tools, Bee Icons, IconPhile. Використання програм відкриває перед вами масу можливостей для зміни іконок не тільки папок і файлів, але навіть системних значків.

Зверніть увагу, що краще не міняти іконки системних дисків. В принципі зміна зображення жодним чином не повинна вплинути на працездатність системи, але іноді можуть спостерігатися глюки.

Є ще одна можливість змінити іконки - це встановити цілу тему (не плутайте з темами Windows з офіційного сайту Microsoft). В цьому випадку змінам підлягають не тільки іконки, але і панель задач, шпалери робочого столу, зовнішній вигляд папок, вікно контекстного меню і Пуск. Що стосується іконок, то всі вони будуть автоматично змінені на нові. Для решти елементів інтерфейсу використовують зміну кольору, малюнки на задньому фоні і різні елементи для

Вконтакте
Pinterest