Загрузочна флешка з Windows 8

admin Статті про Windows

Загрузочна флешка з Windows 8Як створити загрузочну флешку з Windows 8. Останнім часом це питання дуже популярне, так що я вирішив коротко пояснити, як створити загрузочну флешку з Windows 8. Цей же прийом працює і для Windows 7. Відразу попереджаю, що процес нешвидкий! І врахуйте, що вам знадобиться USB-флешка об'ємом мінімум 8 Гбайт. Також читайте Запуск windows 8 з usb-флешки

Загрузочна флешка з Windows 8

Скачайте ISO-образ Windows 8 з сайту Microsoft і підключіть його(http://msdn.microsoft.com/ru-ru/windows/home/). Якщо у вас немає спеціальної програми для цього, я б порадив безкоштовну утиліту Virtual CloneDrive від SlySoft. Або можна записати образ на DVD-диск (наприклад, за допомогою ImgBurn) і вставити його в дисковод.

Тепер підготуйте і відформатуйте флешку(про віднослення флешки читайте у статті Як відновити флешку). Для цього підключіть її до комп'ютера, відкрийте командний рядок з правами адміністратора опцією «Запуск від імені адміністратора» (Run as administrator) з контекстного меню, введіть у вікні командного рядка diskpart і натисніть [Enter]. Далі послідовно вводьте перераховані нижче команди і після кожної натискайте [Enter].

Створення загрузочної флешки

list diskselect disk X (где X – номер флешки зі списку, отриманий виконанням попередньої команди)cleancreate partition primaryselect partition 1activeformat FS=NTFSassignexit

Тепер потрібно зробити флешку загрузочною. Відкрийте ще одне вікно командного рядка з правами адміністратора, перейдіть в папку образу Windows 8 і виконайте наступну команду:

bootsect /nt60 X:

Тут X - мітка флеш-диску.

Потім виконайте в командному рядку таку команду:

XCOPY X:\*.* Y:\ /E /F /H

Тут X - мітка флешки, а Y - мітка підключеного ISO-образа Windows 8.

Тепер можете загружати комп'ютер з флешки. Якщо не вийде, вивчіть інструкцію до материнської плати і з'ясуйте, як змінити порядок пристроїв при завантаженні.

Ось і все, загрузочна флешка з Windows 8 створена.

Вконтакте
Pinterest