Новини
HDD чи SSD? Обсяг чи продуктивність?

HDD чи SSD? Обсяг чи продуктивність?

Можна домогтися високих показників продуктивності системи, якщо використовувати SSD-накопичувач як основний диск, на якому буде знаходитися операційна система і програми, що вимагають високої швидкості обміну даними.

Wi-Fi роутер для телевізора

Wi-Fi роутер для телевізора

В сучасних телевізорах є USB-порт для підключення Wi-Fi адаптера, але не кожен адаптер підходить до вашому телевізору. Це пов'язано з тим, що у телевізорі можуть бути відсутні драйвери для роботи з конкретним Wi-Fi адаптером.

Процесори Intel

Процесори Intel

Процесори Intel. Характеристики процесорів Intel. У сучасних процесорах Intel непросто розібратися навіть фахівцеві: випускається безліч різноманітних моделей, а їх назви ніби спеціально покликані заплутати покупця.

Смартфон Nokia N9. Презентація

Смартфон Nokia N9. Презентація

Смартфон Nokia N9. Nokia N9 вражає уяву кількістю інновацій: фірмова платформа MeeGo, унікальна технологія Swipe, потужний процесор, гігабайт оперативної пам'яті, висока роздільна здатність, камера з відмінною оптикою. 

Як вибрати надійний жорсткий диск?

Як вибрати надійний жорсткий диск?

Вибір жорсткого диску. Питання про те, який вінчестер надійний не зовсім коректний - повністю надійних дисків немає, і зламатися може будь-яка техніка. Вибираємо пристрій і експлуатуємо його правильно.

Як правильно експлуатувати ноутбук

Як правильно експлуатувати ноутбук

І так, ви нарешті купили ноутбук і бажаєте, щоб він пропрацював як можна довше. Практика показує, що в більшості випадків причиною несправностей є неправильна експлуатація. Нижче будуть подані рекомендації як правильно використовувати ноутбук. Основні правила користування ноутбуком.

Intel Core i3/i5/i7

Intel Core i3/i5/i7

Характеристики процесорів Intel Core. Спочатку ми наведемо найважливіші характеристики кожного сімейства процесорів Intel Core i3/i5/i7, а потім поговоримо про те, які з цих чіпів представляють особливий інтерес.