Android tv приставка Огляд Android TV BOX 2019 Ugoos AM6

admin Статті про hardware

 

Технічні характеристики

 1. Операційна система Android 9.0
 2. Графічний процесор Mali TM-G52 MP6
 3. Оперативна пам'ять DDR4 2GB
 4. Вбудована пам'ять 16GB
 5. WI-FI 2.4G + 5G
 6. LAN 1000M IEEE 802.3 10/100 / 1000M
 7. Bluetooth 5.0
 8. Порти 1 * USB 3.0, 3 * USB 2.0

  HDMI 2.1 до 4K при 75 Гц з підтримкою CEC, HDCP 2.2, HDR AV-порт 3,5 мм для композитного відео (і стереозвуку)

  SPDIF

 9. Відео кодек VP9 Profile-2 до 4Kx2K @ 60fps H.265 HEVCMP-10@L5.1 до 4K * 2K @ 60fps H.264 AVC HP@L5.1 до 4K * 2K @ 60fps H2.64 MVC до 1080P @ 60fps MPEG-4 ASP @ L5 до 1080P @ 60fps (ISO-14496) WMV / VC-1 5P / MP / AP до 1080P @ 60fps AVS-P16 (AVS +) / AVS-P2 jiZhun Profile до 1080P @ 60fps MPEG-2 MP / HL до 1080P @ 60fps (ISO-13818) MPEG-1 MP / HL до 1080P @ 60fps (ISO-11172) Realvideo 8/9/10 до 1080P WebM до VGA Підтримка багатомовних і багатоформатним відео MJPEG і JPEG необмежена дозвіл декодування (ISO / IEC-10918) Підтримка JPEG ескізу, масштабування, повороту і ефектів переходу Підтримувані формати файлів * .mkv, *. Wmv, *. Mpg, *. Mpeg, *. Dat, *. Avi, *. Mov, *. Iso, *. Mp4, *. Rm і * .jpg

Поставляється андроїд тв бокс Ugoos AM6 в білій коробці з вставками синього, на верхній стороні якої зазначено назву фірми виробника і модель. На нижньому боці упаковки перераховані основні характеристики Android tv box.

TV BOX Ugoos AM6TV BOX Ugoos AM6

При розпакуванні коробки відразу бачимо, що Android тв приставка Ugoos AM6 повинна мати дві зовнішні антени. На верхній стороні тв боксу знаходиться назва виробника. Ugoos обіграли свою назву і всередину літери «О» помістили світлодіод. Корпус андроїд тв приставки металевий і винос антен назовні є правильним рішенням, тому що з реалізацією всередині мало кому вдається отримати стабільний сигнал. А сам металевий корпус ввосокупності з іншими рішеннями дозволяє ефективно відводити тепло від процесора в процесі експлуатації.

TV BOX Ugoos AM6На нижньому боці Android tv box Ugoos am6 знаходяться отвори для вентиляції і чотири гумові ніжки, які дозволяють тв приставці не ковзати і утворюють хороший зазор між корпусом і поверхнею.

 

TV BOX Ugoos AM6 задня сторона

Якщо говорити про порти, які має Android TV box, то їх тут достатньо. На одній стороні знаходяться: ​

 1. AV
 2. AUX
 3. Слот microsd карт пам'яті
 4. USB 3.0
 5. USB 2.0
TV BOX Ugoos AM6 порти

А на іншій стороні розташувалися: гігабітний

 1. lan порт 2
 2. USB2.0
 3. HDMI (2.1 і 2.0) з підтримкою 4K @ 60fps (HDCP2.2)
 4. Оптичний порт
 5. Роз'єм живлення
 6. На стороні, де виведені антени, знаходиться кнопка включення і виключення Ugoos AM6. Тут же знаходяться і вирізи в корпусі для вентиляції, через які видно радіатор охолодження процесора.

  Ну і на що залишилася осторонь android tv box знаходяться вентиляційні отвори. Зовні поки все говорить від тому, що троттлінга і перегріву процесора в Ugoos AM6 бути не повинно.

    Крім андроїд тв приставки всередині покупець виявить:

 • кабель HDMI
 • пульт
 • інструкцію
 • блок живлення
 • антени-лопатки
 
TV BOX Ugoos AM6 комплектація
TV BOX Ugoos AM6 порти
Блок живлення з європейською виделкою видає 12В і 2А.
 
Від пульта управління чогось особливого чекати не варто, тому що він звичайний без гіроскопа, тобто аеромиші тут немає. Немає на пульті і кнопки голосового пошуку. Але я під'єднав до Ugoos AM6 пульт від Android tv box Beelink Gt King і на героя огляду заробив голосовий пошук усередині додатків. Тобто відкриваєте ви HD videobox, натискаєте кнопку голосового пошуку і всередині цього каталогу фільмів отримуєте результат на ваш запит. Роботу голосового пошуку на Ugoos AM6 всередині програми HD videobox можна подивитися у відео огляді на початку статті. Працює пульт управління адпроід приставкою від 2 елементів живлення типу ААА.TV BOX Ugoos AM6 пульт управління

 

 

Розбирання і нагрів

Перед початок огляду операційної системи і можливостей Android tv box Ugoos AM6 давайте розберемо його і подивимося все-таки на систему охолодження процесора. Для цього на нижньому боці необхідно зняти дві гумові ніжки і відкрутити три гвинти. Після цього плату можна діставати.

Якщо подивитися уважно в верхню праву частину плати, то можна побачити невеликий косяк виробника, який ніяк не позначається на працездатності тв боксу. На платі варто версія 1.1 з датою виробництва червень 2019 року.

TV BOX Ugoos AM6 вид всередині

Ну а сама система охолодження процесора Amlogic S922X в Ugoos AM6 зроблена на високому рівні. Тут виробник вирішив використовувати алюмінієвий радіатор, а не тупо поклав пластину як в Beelink GT King.

TV BOX Ugoos AM6 вид всередині

Щоб відразу закрити тему з нагріванням процесора проженемо тв бокс в 15 хвилинному тесті CPU throttling. Як бачимо по скриншоту, невеликий троттлінг все-таки є, але я можу списати це на високу температуру в приміщенні з-за включеного освітлення для підготовки огляду. В іграх же і перегляді відео в 4К важких форматів з торрентів і youtube процесор не нагрівався вище 60 градусів на останній версії прошивки.Start Test

 

Операційна система

Операційна система побудована на базі Android 9.0, але можна встановити AndroidTV (ATV) на базі останньої прошивки 0.2.1. Як завжди Ugoos подобається користувачам за велику кількість налаштувань під себе. При включенні Android tv box завантажується головний стіл, при заповненні якого ярликами додатків з'являється наступний і так далі. У прошивці є нижня навігаційна панель, яку можна заховати. Тут є кнопки Назад, Згорнути, Список відкритих додатків, Вимкнення, Збільшення і Зменшення гучності. При натисканні на кнопку Виключення можна власне вимкнути, перезавантажити або зробити скріншот. Зверху реалізована повноцінна шторка в панелі повідомлень. Можна розгортати і переходити по будь-яким з них. В іконах шторки є Орієнтація, яка працює і перевертає екран в будь-яке положення як на смартфоні. Комусь може бути дуже зручно.

З головного екрану ярлики додатків можна видаляти, але всі програми доступні на внутрішньому столі, на яких потрапляємо по кнопці між Play market і Total Commander.

Пошук додатків

Якщо зайти в налаштування з головного столу, то можна потрапити в налаштування Ugoos або самого пристрою. Давайте почнемо побіжно з першого.

Налаштування приставки

Спочатку root-прав у андроїд приставки Ugoos AM6 немає, але все це робиться в один клік і відключається коли треба. Так само вибираються додатки, яким доступні чи ні root-права. Можна надавати їх кожен раз вручну або перейти в silent-режим. Є можливість налаштування samba та інших клієнтів, що робить AM6 доступним в одній мережі для ПК і роутера. Про AFRD можна забути, тому що відразу є підтримка auto frame rate. Можна ще поставити затримку в переходах між частотою, а щоб не було чорного екрану виставляємо 0. Ну і міняти можна тільки частоту або частоту і дозвіл. Особисто я різниці взагалі не бачу між включеним AFR і вимкненим, тому буду користуватися для себе без нього.

CPU Temp для контроля температуры нагрева процессора больше можно не использовать, потому что в разделе Информационная панель в верхнюю часть экрана можно вывести температуру процессора и его загрузку. Отмечаем нужные пункты и внизу выбираем еще дополнительно отображать текстовые данные. Есть настройки отладки и доступны пользовательские скрипты, очень крутая штука для умеющих людей. Навигационную панель внизу и панель уведомлений сверху можно принудительно отключить. По умолчания навигационная панель прячется кнопкой возле Выключения и появляется, если сделать свайп снизу.

Налаштування приставки

Если любите играть на Androiв tv box через геймпад, то есть класное меню в настройках. Здесь настраиваются кнопки, которые приложение изначально не принимает и не реагирует на них. Заходим в это меню и назначаем действие на необходимую кнопку. Андроид ТВ приставка записывает команду, а потом в приложении уже сама пробрасывает. Так же можно настраивать и кнопки на пульте управления. Например я подключил пульт от смарт приставки Beelink GT King и зашел в отдельное меню и все работает. Очень удобно.

Налаштування приставки

Тепер переходимо до налаштувань безпосередньо самого tv box на android 9. Оновлення прошивки Ugoos AM6 можна виконувати по повітрю або завантажуючи прошивку на флешку або саму приставку. Єдине раджу відразу з сайту виробника завантажити актуальну версію, тому що по повітрю він оновлює тільки до 0.1.0 і то завантажуючи кожен раз не останню версію. Зараз у мене встановлена ​​версія 0.2.1. В налаштуваннях можна включити HDMI-CEC і управляти пристроями з підтримкою цієї функції одним пультом. Додатково можна налаштувати плавне регулювання гучності і активувати необхідні формати звуку.

Налаштування приставки

На борту у смарт приставки 2Гб оперативної пам'яті і 16Гб вбудованої. Цього може здатися мало, тому що якщо використовувати смарт приставку Ugoos AM6 під гри, то місце швидко закінчується. Карти пам'яті підтримуються до 32Гб. Через usb3.0 мою microsd карту пам'яті приставка прийняла як рідну. Процесор Amlogic S922X в Ugoos AM6 набирає 130000 балів в Antutu, а його конкурент Beelink GT King набрав у мене 126000.

AnTuTu Benchmark

 

ігри

На цьому android tv box можна і потрібно грати в сучасні вимогливі ігри. У PUBG зі старту були запропоновані середні настройки. У танках іграх завантажилася з низькими настройками, але я переставив на середні. Якщо говорити про частоту кадрів, то в основному вона тримається в районі 50-60 і рідко просаживается до 40 в складних сценах з великою кількістю техніки. За температурі вище 60 градусів процесор не нагрівався.

Мультимедіа

Потужний сучасний процесор справляється і з відео високої чіткості. Файли jellyfish-250-mbps-4k-uhd-h264 і jellyfish-400-mbps-4k-uhd-hevc-10bit тв приставка проковтнула із задоволенням. Потокові 4К відео з торрентів через додаток TorrServe теж відтворює і розтратив без проблем. На youtube з 4K проблем не має: vp9 відтворює. У forkplayer і HD videobox повне дружелюбність. Процес відтворення відео є в відео огляді на початку статті.Мультимедіа

 

Висновок

Якщо підводити підсумок короткого огляду можливостей android tv box Ugoos AM6, то зазначу наступні моменти. Є невеликий троттлінг за підсумком тестування в додатку, але на практиці температуру вище 60 градусів я не бачив ні в одному сценарії використання, будь то часові гри в танки або перегляди 4К фільмів. Дуже крутий момент з голосовим пошуком усередині самих додатків, який зазвичай прикручують через милиці або зовсім працює тільки з прошивкою Android TV, а не на простому Android хоч і 9 версії як у нас в огляді. З коробки є auto frame rate і можливість отримання і відключення root-користувача. Дуже сподобалося меню з налаштуванням кнопок геймпада і пульта управління - крута тема. Звук Dolby digital +, dts hd, true hd грає. Без проблем відтворює 4К відео будь то youtube, з флешки або з торрента.

Вконтакте
Pinterest