Блок живлення для ноутбука, як правильно вибрати

admin Статті про hardware

 

Ось ви, граєте, дивіться фільми, спілкуєтеся, працюєте в загальному, насолоджуєтеся усіма принадами свого ноутбука. І в один прекрасний день він перестає заряджатися. У чому ж справа думаєте ви, що сталося? А справа в тому, що блок живлення вашого ноутбука вийшов з ладу. Необхідно йти в магазин за новим або вибрати необхідний в каталозі інтернет-магазину! Але, щоб замовити блок живлення необхідно знати за якими критеріями вибирати. А як це зробити правильно, давайте розберемося в цій статті.

Почнемо з того, що блоки живлення відрізняються в першу чергу по компаніям виробникам (найбільші HP, ASUS, Lenovo і ін.). Марку свого ноутбука думаю все з вас знають. Якщо немає, то візьміть ноутбук і подивіться, що написано на ньому.

Наступним параметром, визначити який буде ненабагато складніше є потужність. Найпростіше це подивитися ці параметри на що вийшов з ладу блок живлення. На зворотному боці блоку знаходимо наклейку з різними написами. На ній знаходимо рядок з написом «OUTPUT». Далі є позначення напруги і сили струму (наприклад, 19V (вольт) і 4,74A (ампер)), так само повинна бути написана загальна потужність (наприклад, 90W (ват)). На деяких моделях блоків живлення загальна потужність може бути не написана. Але ви легко можете вирахувати її самі, помноживши напруга на силу струму (з нашого прикладу 19V * 4,74А = 90W).

Ще один спосіб дізнатися показники потужності віщого блоку живлення, подивитися на самому ноутбуці. Якщо раптом трапилося так, що старого блоку живлення немає у вас під рукою, переверніть свій ноутбук і пошукайте наклейку з написами. У деяких моделей вона знаходиться під знімною батареєю. Тут ми шукаємо напис «INPUT». Далі так само, як і описувалося вище знаходимо позначення. Так само на деяких моделях вказують два рядки значень одне слабкіше, інше більш потужне. Особливої ​​різниці немає яке значення вибрати. Просто більш потужний блок живлення буде менше навантажувати, грітися і прослужить довше.

Наступне на що варто звернути свою увагу - це роз'єм, який підключається до ноутбука. Тут ви так само можете підглянути розміри зі старого блоку. Або якщо старий блок відсутній, ви можете визначити роз'єм по вхідного отвору на ноутбуці.

Вконтакте
Pinterest