Чому шумить системний блок

admin Статті про hardware

Чому шумить системний блокСьогодні ми поговоримо про те, чому шумить системний блок. Розповімо про основні причини та способи їх усунення. Наші поради стануть в нагоді абсолютно всім, так як вирішити проблему може абсолютно будь-яка людина, незалежно від досвіду роботи за комп'ютером. Отже, давайте перейдемо безпосередньо до можливих причин шуму, який видає Ваш комп'ютер.

Причини сильного шуму комп'ютера

Зібравшийся пил на вентиляторі (кулері) процесора. Дуже часто шум видає саме кулер процесора, так як на ньому збирається велика кількість пилу. В результаті чого вентилятор крутитися неідеально. У цьому випадку Вам необхідно замінити старий вентилятор новим. Він недорогий, і простий в установці. Однак Ви також можете поступити трохи інакше - самостійно прочистити кулер і радіатор від пилу, а вісь змастити машинним маслом, для створення належного рівня тертя.

Несправний кулер на відеокарті. Також популярною причиною шуму є кулер на відеокарті. Його навіть можна назвати мало не основною причиною проблем. Справа в тому, що кулера, як правило, розташовуються в перевернутому стані, в результаті довгого часу роботи, а також надлишкового пилу може статися зсув кулера (лопаті почнуть тертися об корпус відеокарти). У цьому випадку не завжди допомагає чистка кулера, та й замінити такий вентилятор набагато проблематичніше. Тому в цьому випадку, швидше за все, доведеться міняти застарілу відеокарту.

Зносився жорсткий диск ПК. Рідкісний, але противний скрип створюють жорсткі диски, які вже близькі до свого «останнього часу», а іноді і нові HDD-диски можуть видавати подібний шум з системного блоку. У цьому випадку потрібно або замінити жорсткий диск, або зробити його контакт з корпусом мінімальним, наприклад, прикріпити його таким чином, щоб між металом був прошарок гуми.

Запилений або погано змазаний вентилятор блоку живлення. Блок живлення також містять у собі, кулер, який вимагає своєчасної чистки, тому не забувайте і його чистити, якщо чуєте сторонні шуми. Розібрати БП досить просто - відкручуйте всі можливі шурупи і запам'ятовуйте, де і який був ...

Ось в принципі і всі можливі причини сильного шуму від системного блоку. Якщо з наведених порад нічого не допомогло, залишається тільки виклик фахівця додому.

Також Ви можете залишати свої запитання в коментарях, ми постараємося на них відповісти і допомогти вирішити проблему!

Вконтакте
Pinterest