Планшетний комп'ютер від Microsoft: Surface 2.0

admin Статті про hardware

Планшетний комп'ютер від Microsoft: Surface 2.0Стільки вже цих супертонких гаджетів розвелося, що кожного року хочеться купити собі чергову новинку, яка буде більш досконалою, ніж попередня. Найбільше порадувала компанія Білла Гейтса, яка представила новий планшетний комп'ютер від Microsoft.

Планшетний комп'ютер від Microsoft: Surface 2.0

Цей портативний комп'ютер з сенсорним екраном має назву Surface 2.0, а роботу його будуть забезпечувати процесори Intel і ARM. Діагональ дисплея 10,6 дюйма (26,9 см). Комп'ютер обладнаний підставкою та магнітною обкладинкою. Компанія Microsoft запевняє, що такий чохол - перший у своєму роді.

Чохол-клавіатура у Surface є двох видів: Touch Cover, яка чутлива до дотиків, і Type Cover, яка працює аналогічно клавіатурі ноутбука - клавіші рухаються при натисканні.

Пристрій може працювати зі стилусом на основі технології цифрового чорнила. Піднісши такого роду ручку до екрану, можна буде малювати з роздільною здатністю 600 пікселів на квадратний дюйм. При цьому екран не буде реагувати на дотики пальців.

Комп'ютер від Microsoft з процесором версії Tegra 3 працює на основі операційної системи Windows RT. Робота планшетника з процесором Core i5 від Intel заснована на ОС Windows 8. Surface володіє великим екраном, скло якого має підвищену опірність до подряпин і ударів. Це скло має назву Gorilla Glass. Корпус отримав назву VaporMG Case, так як виконаний зі сплаву магнію.

Тепер поговоримо про начинку планшетного комп'ютера Surface. Як уже говорилося, ці пристрої будуть працювати на основі ОС Windows RT і Windows 8, тому деякі показники будуть відрізнятися.

Комп'ютер на Windows RT:

Процесор від ARM - Tegra 3 NVIDIA. Гаджет важить всього лише 676 гр. Товщина комп'ютера 9,3 мм, ну і плюс клавіатура товщиною 3 мм (Touch Cover) або 5,3 мм (Type Cover). ClearType HD дисплей. Батарея працює в режимі 31,5 Вт/год. В наявності різноманітні інтерфейси, такі як microSD, USB 2.0, Micro HD Video, 2x2 антени MIMO для Wi-Fi. Також комп'ютер оснащений аксесуарами, наприклад, програмами Office Home і Student 2013 RT, і двома типами клавіатури на вибір. Стандартний обсяг пам'яті від 32 до 64 Гбайт.

Комп'ютер на Windows 8:

Компанія Intel розробила процесор Ivy Bridge Core i5. Вага пристрою збільшилася до 903 гр. Товщина планшета 13,5 мм, ну і плюс клавіатура. Дисплей аналогічний попередньому варіанту. Батарея споживає 42 ват на годину. Інтерфейси трохи оновлені, крім 2x2 антени MIMO для Wi-Fi, - microSDHX, USB 3.0, Mini-DisplayPort. Додатковий аксесуар, крім клавіатур, - перо з Palm Block. Об'єм вбудованої пам'яті дорівнює 64 і 128 Гбайт.

Вибрати для себе відповідний комп'ютер від Microsoft зможе кожен, адже різниця не тільки в операційних системах і аксесуарах, але і в квітах. Колірна гамма різноманітна, тому жінки будуть задоволені по повній, адже колір - це головне при виборі комп'ютера. Передбачається, що першим у продаж надійде планшет з ОС Windows RT. Це відбудеться одразу після всесвітнього дебюту даної операційної системи. А ось планшет на основі Windows 8 ви зможете придбати тільки на початку 2013 року.

Компанія Microsoft направила всі зусилля на те, щоб комп'ютер був більш потужним, ніж аналогічний планшетний пристрій iPad. Є розбіжності щодо того, хто ж зможе дозволити купити планшетник: звичайні користувачі або представники бізнес-класу? Багато дослідницьких компаній запевняють, що придбати комп'ютер на базі ARM зможуть всі користувачі, а ось гаджетом з процесором від Intel зможе похвалитися не кожен.

Вконтакте
Pinterest