Що краще: планшет чи ноутбук?

admin Статті про hardware

Що краще: планшет чи ноутбук?Що краще: планшет чи ноутбук?. У гонитві за модними новинками не завжди можна швидко зметикувати, що саме звичайному користувачеві варто було б придбати: ноутбук чи планшет. Чому слід віддати перевагу, адже в будь-який момент можуть знадобитися і планшет, і ноутбук. Отже, що краще придбати: ноутбук чи планшет?

Що краще: планшет чи ноутбук?

Звичайно, багато хто може посперечатися, що реального вибору між тим, що купити: планшет або ноутбук - немає. Ці два пристрої настільки різні, що слід заздалегідь точно визначитися, для чого саме вам потрібно ваше нове придбання. Отже, давайте подивимося, яка різниця між планшетом і ноутбуком.

Ноутбук має масу різних функцій, які абсолютно недоступні на планшеті. Так, на ноутбуці ви зможете працювати з будь-якими доступними вам програмами, а ось планшет зручний для роботи з документами. Але це тільки поверхневий погляд, тому варто більш детально розібратися, що краще: планшет або ноутбук.

Переваги планшета

Давайте почнемо порівняння планшета і ноутбука з їх сфер застосування. Планшет відмінно підходить в якості електронної читалки. Досить великий екран і неймовірно довга робота батареї без підзарядки забезпечать вас прочитанням улюбленої книги на довгих 10:00. Та й включається планшет неймовірно швидко. Після одного натискання кнопки ви вже через пару секунд можете виходити в інтернет або переглядати фільм.

Така швидкодія планшетів обумовлене лише тим, що вони працюють на системах, призначених саме для планшетів, наприклад, Apple iOS і Google Android. Якщо взяти аналогічний планшет з Windows 7, його швидкодія залишить бажати кращого. Тому правильно вибирайте планшет.

Під час наради великий ноутбук не хочеться вмикати, тому швидкий доступ до потрібної вам інформації забезпечить саме планшет. Також не забувайте, що планшет відмінно підходить не тільки для роботи, а й для розваг. Перегляд фільму на планшеті зробить вашу тривалу поїздку не такий нудною.

До речі, про поїздки з планшетами варто поговорити окремо. У планшет можна завантажити велику кількість потрібної вам інформації: словники, путівник, карти. А підтримка Wi-Fi і 3G роблять його просто незамінним. Та й якщо планшет впаде, з ним в принципі нічого не трапиться. Планшети набагато легше переносять різні падіння. Все, що вам може знадобитися, - це перезавантаження. Уявляєте, що буде з ноутбуком після падіння? Також можете почитати як вибрати планшет.

Переваги ноутбука

А тепер все-таки варто показати, чому планшет гірше ноутбука. Перше і найголовніше - це відсутність нормальної клавіатури, на якій ви дуже швидко зможете набрати або відредагувати будь-який текст. Так, у планшета є клавіатура тач-скрін, але багатьом вона не здається найзручнішою. До того ж, до такої клавіатури досить складно звикнути.

Планшети, на відміну від ноутбуків, не підходять для виконання складних робіт. Прості офісні програми, природно, доступні на планшеті, але якщо вам знадобиться щось потужніше, з такими задачами планшет не впорається. Редактор зображень, відео або аудіо недоступний на планшеті, тому для запуску будь-якого спеціалізованого ПЗ вам таки доведеться скористатися ноутбуком. Тим більше, що продуктивність і потужність ноутбуків завжди більше, ніж у планшетів.

На деяких недорогих планшетах немає USB-портів для флешок, або ж їх дуже мало. В результаті виходить так, що ви не зможете переглянути інформацію, створену і збережену, наприклад, на іншому планшеті.

Також не варто забувати, що вихід в інтернет може стати вашим головним болем. Справа в тому, що більшість сайтів на даний момент не оптимізовані для їх перегляду з планшетів.

Як бачите, планшет і ноутбук не можна ставити в один ряд і вибирати між ними щось краще. Це два абсолютно різних пристрої, які орієнтовані на різні завдання. Планшет створений для того, щоб ви в будь-який момент могли переглянути фільм, почитати книгу, вийти в інтернет і послухати музику, тобто для розваг. Вибраний планшет спеціально зроблений для того, щоб ви завжди могли взяти його з собою.

Ноутбук - це не просто всі вищеперелічені функції. Ноутбук ви також зможете використовувати для будь-яких цілей: робота, ігри, перегляд фільмів, вихід в інтернет. Що краще: планшет або ноутбук - однозначно сказати не можна. Найкраще мати і те, і інше.

Вконтакте
Pinterest