Смартфони майбутнього

admin Статті про hardware

Смартфони майбутньогоІнтелект смартфона майбутнього зросте багаторазово, апарат, аналізуючи досвід використання, буде передбачати бажання господаря і пропонувати запустити саме той набір додатків, який в даний момент необхідний.

Смартфон майбутнього стане головним джерелом довідкової інформації, в нього буде інтегрована світова база грамоти. Розумний комунікатор буде виправляти орфографічні, синтаксичні і навіть стилістичні помилки. У цьому хмарному сервісі буде зосереджена інформація про всі мови планети, так що завдяки апарату у власника смартфона майбутнього більше не буде мовних проблем при перетині кордону.

Уже зараз багато людей використовують перекладач Google для живого спілкування. Проте еволюція програм розпізнавання та обробки мови і потужний вбудований процесор зроблять смартфон комунікатором-перекладачем. За допомогою SPF люди різних мов зможуть спілкуватися один з одним не вдаючись до послуг перекладачів - людей, просто розмовляючи через чудо-комунікатор.

Та що там, володіючи повним знанням про різноманіття літературних стилів, телефон зможе переписати ваше послання коханій в стилістиці Олександра Сергійовича Пушкіна (ОСП), Сергія Єсеніна або навіть на фарсі Фірдоусі. Для цього буде необхідно лише візуально натиснути відповідну іконку зі стилем автора, наприклад, АСП.

Завдяки штучному інтелекту, вкрасти смартфон майбутнього буде неможливо, він просто відмовиться працювати в руках нового власника. Свого господаря апарат зможе ідентифікувати по ряду біометричних параметрів, наприклад, за унікальним тембром голосу або манері мови. Крім того, в телефон можуть бути «зашиті» та інші системи захисту. А якщо ви просто втратите смартфон, то він повідомить знайшовшому, де вас можна знайти і яку винагороду ви готові заплатити за повернення смартфона. І, безсумнівно, апарат майбутнього буде шифрувати канал зв'язку, так що підслухати ваш розмову ніхто не зможе, ну або майже ніхто.

Ну, і, звичайно, в смартфонах майбутнього з'явиться функції реєстрації та попередження про зміни екологічної обстановки. Наприклад, вони зможуть не тільки попереджати господаря про стан радіоактивного фону землі, про землетруси та інше, але, збираючи інформацію з різноманітних реєструючих датчиків, передавати її в єдиний центр. Повнота картини зробить життя людей ще трохи безпечнішим і передбачуваним.

Операційна система (OC) смартфона майбутнього це окрема тема для прогнозу. Новий смартфон повинен бути "хмарним", тобто всі важливі дані повинні дублюватися в хмарі, причому прозоро для додатків. У цьому сенсі ОС теж повинна бути хмарною. Для цього буде потрібно потужне, універсальне програмне забезпечення, що працює завдяки високопродуктивному мультиядерному процесору. Такий процесор, як серце смартфона майбутнього, стане воістину унікальним чіпом. Продуктивність мультиядерного процесора повинна бути безмірно висока, а його енергоспоживання, відповідно, мінімальним. Такий парадокс, але до нього буде прагнути вся комп'ютерна техніка майбутнього. Для смартфона майбутнього, швидше за все буде розроблений унікальний програмний движок - мобільна програмна платформа SPF.

Одна з головних задач ОС полягає в тому, щоб на її основі змогли працювати будь-які програми, створені для діючих популярних мобільних платформ, таких як iOS, Android, BlackBerry та ін Тому, найкраща операційна система буде та, яка почне вести найбільш повний інтелектуальний діалог, відпрацьовувати управлінські команди з людської мови господаря смартфона, причому на будь-якій активній людській мові планети. І не важливо, буде це new iOS чи OS Android supper.

Попередню статтю читайте тут - Якими стануть смартфони в майбутньому?

Вконтакте
Pinterest