Wi-Fi роутер для телевізора

admin Статті про hardware

Wi-Fi роутер для телевізора.

В сучасних телевізорах є USB-порт для підключення Wi-Fi адаптера, але не кожен адаптер підходить до вашому телевізору. Це пов'язано з тим, що у телевізорі можуть бути відсутні драйвери для роботи з конкретним Wi-Fi адаптером. На жаль, ці драйвери не можна встановити на телевізор, як на комп'ютер. Тоді виникає питання: який Wi-Fi адаптер підійде для телевізора LG, Samsung, Sony або будь-якого іншого?

 
Щоб вибрати сумісний Wi-Fi адаптер, подивіться в інструкції до телевізору або на сайті виробника, які бездротові адаптери він рекомендує використовувати з даною моделлю телевізора. Як правило, виробник рекомендує підключити телевізор до Wi-Fi за допомогою бездротового адаптера власного виробництва. Але такі адаптери в магазинах знайти складно, і коштують вони в 3 рази дорожче звичайних. Як же поступити в такій ситуації?
 
Зазвичай в телевізорах ще є LAN-порт для підключення телевізора по мережевому кабелю. LAN порт і мініатюрний Wi-Fi роутер, наприклад, TP-LINK TL-WR702N, допоможуть підключити телевізор до Wi-Fi. Головною особливістю даного роутера є те, що він вміє працювати у режимі клієнта. Ви підключаєте до телевізора коротким мережевим кабелем Wi-Fi роутер TP-LINK TL-WR702N, а він, в свою чергу, буде підключатися до основного роутера Wi-Fi.

Wi-Fi роутер для телевізора.

Схема підключення телевізора по Wi-Fi.

 

Завдяки маленьким габаритам роутера TP-LINK його не буде видно за телевізором.

Wi-Fi роутер для телевізора.

Мініатюрний Wi-Fi роутер замінить фірмовий Wi-Fi адаптер для телевізора. До того ж, купити TP-LINK TL-WR702N -буде значно дешевше, ніж купувати Wi-Fi адаптер від виробника телевізора.

Вконтакте
Pinterest