Як користуватися веб-камерою

admin Статті про hardware

Як користуватися веб-камероюЯк користуватися веб-камерою. Веб-камера, як правило, підключається до USB-порту комп'ютера і є пристроєм для відеозйомки в реальному часі. Крім того, з її допомогою можна робити фотографії і користуватися відеотелефонним зв'язком. У цій статті ми розповімо, як користуватися веб-камерою.

Встановлення веб-камери

Після покупки такого пристрою необхідно дістати його з упаковки. Якщо вона блістерна, розрізати упаковку слід гранично обережно, щоб не пошкодити саму камеру, диск з програмним забезпеченням, дроти, а також інструкцію. Потім дістаньте веб-камеру і розмотайте дріт, який стягує її шнур. Також читайте Як підключити сканер.

Перед тим як почати користуватися веб-камерою, слід встановити її в зручному місці. Також при необхідності можна приклеїти її за допомогою двосторонньої наклейки. Тепер пристрій можна підключити до будь-якого USB-порту вашого комп'ютера.

Зазвичай операційна система Windows досить легко визначає тип і модель пристрою. Якщо цього не сталося, потрібно встановити драйвера, які входять в комплект поставки пристрою на окремому диску. Якщо ж з якихось причин у вас цього диска немає, зайдіть на сайт виробника і скачайте драйвер, відповідний вашій моделі веб-камери і версії операційної системи.

Як користуватися веб-камерою

Після того як необхідне програмне забезпечення успішно встановлено, можна починати користуватися веб-камерою. Для початку протестувати її можна в програмі Skype, яка повинна бути заздалегідь встановлена ​​на комп'ютері(Як встановити Skype). У налаштуваннях цього додатка перейдіть у вкладку «Налаштування відео». У верхній частині вікна виберіть пристрій (в даному випадку модель підключеної веб-камери). Після цього камера почне свою роботу, про що буде свідчити відображення на невеликому екрані того, що потрапляє в кут огляду камери в даний момент.

На цьому етапі можна підлаштувати різкість, приводячи в рух спеціальне кільце, розміщене на об'єктиві камери. Після цього можна приступати до спілкування з друзями.

Запис відео з веб-камери

Також користуватися веб-камерою можна для зйомки відеороликів. Звичайно ж, їх якість буде залишати бажати кращого, але в особистих цілях можна спробувати. Для цього знадобиться безкоштовна програма VirtualDub, яка доступна для скачування на своєму офіційному сайті.

Після завантаження, установки і запуску програми входимо в меню «File», де вибираємо «Capture AVI ...». У діалоговому вікні, буде необхідно дати ім'я файлу, в який буде зберігатися відео. Далі перейдіть до пункту меню «Device» і виберіть пристрій, з якого буде проводитися запис.

Потім натисніть клавішу «P», і на екрані з'явиться зображення з веб-камери. Тепер увійдіть в пункт меню «Video» і клацніть на «Set custom format». Відкриється діалогове вікно, в якому буде необхідно встановити параметри потоку відео. Тут є можливість вибрати розмір кадру, вказати колірної формат зображення і так далі.

Після цього увійдіть у меню «Video» і виберіть «Compression ...». Це необхідно для вибору використовуваного кодека як для запису відео, так і для запису та стиснення аудіо. Тепер для початку запису просто натисніть клавішу «F5».

Як ви змогли переконатися, користуватися веб-камерою досить просто, необхідно лише правильно підбирати програмне забезпечення для використання всіх функцій пристрою. Також досить легко в інтернеті можна знайти програми для створення фотографій за допомогою веб-камери і з можливістю накладення на знімки різних ефектів.

Вконтакте
Pinterest