Як підключити бездротову мишку

admin Статті про hardware

Як підключити бездротову мишкуСьогодні бездротові мишки користуються великою популярністю завдяки зручності їх використання. Крім того, такий пристрій здатний зробити робочий простір біля комп'ютера більше акуратним. У цій статті ми розповімо, як підключити бездротову мишку.

Якщо раніше ви ніколи не працювали з бездротовими пристроями, установка такої миші може здатися досить складною. Як правило, в комплект поставки такого пристрою входить докладна інструкція, в якій обов'язково буде наведено порядок підключення миші до стаціонарного комп'ютера або ноутбука. Якщо ж такої інструкції немає, достатньо виконати дії, які описані нижче.

Підключення бездротової мишки. Інструкція

Для того щоб підключити бездротову мишу, спочатку в самому пристрої знайдіть відсік для акумуляторів, який знаходиться на нижній стороні миші. Відкрийте кришку цього відсіку, встановіть батареї і поставте кришку назад. Що стосується приймача, то він не вимагає ніяких батарей, тому що живиться від самого комп'ютера. Також читайте - Не працює мишка, що робити?

Підключіть приймач до вашого комп'ютера. Зазвичай для цього використовується USB-роз'єм, однак у продажі можна знайти моделі таких пристроїв, які підключаються в роз'єм для миші. Іноді бувають ситуації, коли всі USB-роз'єми вашого комп'ютера зайняті, тому можна скористатися спеціальним перехідником для підключення приймача з USB в роз'єм для миші. У такому випадку слід бути дуже уважним, так як можна випадково підключити пристрій у роз'єм для клавіатури.

Тепер необхідно провести підключення миші до приймача. Зазвичай приймачі мають помітну кнопку для цього, а в мишці є маленький отвір з кнопкою, яку можна натиснути тільки за допомогою голки або скріпки. Знайдіть ці кнопки на обох пристроях, а потім одночасно натисніть на них. При цьому миша необхідно розмістити якомога ближче до приймача. Кнопки слід тримати притиснутими близько 10 секунд. Після цього спробуйте поводити мишкою по поверхні столу і переконайтеся, що курсор на екрані рухається.

Сучасні бездротові миші для синхронізації з приймачем можуть використовувати радіо інтерфейс, Bluetooth, а деякі моделі - навіть технологію Wi-Fi. Як правило, радіус дії приймача досягає 10 метрів, чого цілком достатньо для комфортного використання.

Варто відзначити, що якщо ви виконали підключення приймача в роз'єм для миші, знадобитися вручну перезавантажити комп'ютер. Якщо ж ви підключили пристрій до USB-роз'єму, мишею можна буде відразу ж користуватися. Крім того, в комплект поставки миші і приймача обов'язково повинен входити диск з програмним забезпеченням (драйверами). Тому якщо миша після підключення і перезавантаження не працює, встановіть драйвера, тому що, можливо, ваша операційна система не має компонентів для підтримки роботи таких пристроїв.

Однак багато сучасних ноутбуки позбавлені CD-приводів, тому все необхідно програмне забезпечення доведеться скачувати з інтернету. Для цього буде достатньо зайти на офіційний сайт виробника миші, знайти розділ Download або Drivers, в якому після вказівки вашої операційної системи і моделі миші з'явиться відповідний драйвер. також читайте цікаву статтю Як вибрати колонки для комп'ютера

Як ви змогли переконатися, підключити бездротову мишу до комп'ютера достатньо просто і для цього не потрібні ніякі спеціальні знання. Наостанок варто назвати найбільш відомі компанії, які займаються виробництвом бездротових клавіатур мишок: A4 Tech, Apple, Asus, Dell, Hewlett Packard, Logitech, Microsoft, Rapoo і Trust.

Вконтакте
Pinterest