Як підключити монітор до комп'ютера

admin Статті про hardware

Як підключити монітор

Як підключити монітор до комп'ютера. Монітор є однією з найважливіших складових частин будь-якого персонального комп'ютера. Необхідний він для відображення всієї візуальної інформації та взаємодії користувача з машиною. У цій статті ми розповімо, як встановити монітор.

Варто сказати, що дана процедура зовсім не вимагає якихось специфічних навичок і знань. З нею здатний впоратися абсолютно будь-який користувач, який хоч трохи знайомий з азами поводження з комп'ютером. Як правило, сучасні монітори автоматично визначаються операційною системою Windows, і навіть не вимагають установки драйверів. Єдине, що знадобиться, - наявність двох спеціальних кабелів: для з'єднання монітора з системним блоком і розеткою електроживлення.

Підключення монітора до комп'ютера

Щоб пыдключти монітор, спочатку необхідно акуратно дістати його з коробки і поставити на стіл. Потім слід вийняти з неї пакет, в якому складені кабелі. Один з них вставляється в спеціальний роз'єм живлення на самому моніторі, а вилка, що розташована на іншому кінці, вставляється в розетку. Що ж стосується другого кабелю, то він вставляється в цифровий або аналоговий вхід монітора (все залежить від можливостей вашої відеокарти) і веде до системного блоку, де він також вставляється у відповідний роз'єм. Останній кабель кріпиться за допомогою гвинтиків для більшої надійності з'єднання і для запобігання випадкових роз'єднань.

Для того щоб перевірити, чи все ви зробили правильно, достатньо просто включити комп'ютер і монітор. Якщо після включення монітор заробив і на ньому відображаються які-небудь зображення, значить все поєднано вірно. Щоб встановити монітор правильно, на цьому етапі знадобиться виставити найбільш комфортні для вас параметри, а також частоту оновлення екрану. Для цього необхідно клацнути правою кнопкою миші в будь-якій точці робочого столу і в контекстному меню вибрати пункт «Властивості». З'явиться діалогове вікно, де слід перейти у вкладку «Параметри» і зробити потрібні налаштування.

У тому випадку, якщо параметри настройки будуть неактивними, знадобиться встановити драйвер для монітора. Як правило, диск з необхідним програмним забезпеченням входить в комплект поставки пристрою.

Як підключити два монітори до одного комп'ютера

Також варто розповісти, як підключити два монітори до одного комп'ютера. Перший спосіб являє собою використання можливостей стандартного комп'ютерного обладнання. Більшість сучасних відеокарт мають додатковий роз'єм, до якого другий дисплей підключається таким же чином, як і основний. Також ви можете прочитати статтю про те як вибрати монітор для фотографа

Однак рекомендують інший спосіб, що надає свободу в підключенні додаткових пристроїв. Полягає він у використанні спеціального електронного перемикача, який називається KVM-перемикач (абревіатура розшифровується як клавіатура, відео і миша). Особливу увагу при використанні такого пристрою варто звернути лише на довжину проводів, які ведуть до моніторів, як правило, вона становить 10 метрів. Цього цілком достатньо для більшості квартир. Якщо ж ви встановлюєте декілька моніторів в офісі і будете використовувати їх в якості інформаційних терміналів, рекомендуємо використовувати кабелі більшої довжини.

Крім того, можливий варіант використання додаткових моніторів на дуже великій відстані. Для цього знадобиться так званий комутатор, який призначений для перетворення сигналів, що передаються по Ethernet-мережі. Таким чином можна управляти моніторами, розташованими навіть на іншому континенті.

Як ви змогли переконатися, встановити монітор досить легко, і така процедура не вимагає ніяких особливих умінь.

Вконтакте
Pinterest