Абоненти «Київстар» на Новий рік зробили 0,5 млрд. дзвінків

admin Новини зв'язку

Абоненти «Київстар» на Новий рік зробили 0,5 млрд. дзвінківАбоненти «Київстар» активно вітали своїх рідних і друзів на Новий рік. Під час святкових днів - 31 грудня та 1 січня - було відправлено понад 86,6 млн. SMS-поздоровлень, 1 млн. MMS, прозвучало 471 млн. дзвінків.

Як і прогнозували технічні фахівці «Київстар», навантаження на мобільну мережу в новорічні «години пік» по деяких послугах у 10 разів перевищувала показники звичайних днів.  При цьому клієнти телекомоператорів комфортно вітали своїх рідних і друзів завдяки стабільній якості зв'язку.

Так, в першу годину 2011 року - момент надмірного навантаження на мережу - абоненти «Київстар» надіслали понад 7,5 млн. SMS і близько 70 тис. MMS-повідомлень, здійснили і отримали 27,5 млн. дзвінків.  Це приблизно такий же трафік, як і в минулому році.  Що стосується SMS, то це в 14 разів більше, ніж кількість відправлених повідомлень у пікові вечірні години звичайного дня, коли клієнти «Київстар» відправляють понад 520 тис. повідомлень на годину.  А обсяг MMS в 4 рази перевищив показники пікових вечірніх годин звичайного дня.(Перегляньте -«Київстар» ввів послугу «SMS/MMS з е-mail»)

Всього протягом святкових днів - 31 грудня та 1 січня - клієнтами «Київстар» було надіслано понад 86,6 млн. вітальних SMS та 1 млн. MMS.  У ці дні в мережі телекомоператорів прозвучало 471 млн. дзвінків.  У порівнянні з минулим роком кількість відправлених SMS збільшилася на 7,6 млн. повідомлень, а кількість дзвінків - на 46 млн. Таким чином, один клієнт «Київстар» відіслав близько 4 повідомлень і здійснив близько 19 дзвінків.

Фахівці оператора відповідально підготували мережу до Новорічних свят: були задіяні резервні потужності компанії, використана технологія «стиснення сигналу», був обмежений доступ до ряду послуг, організовано цілодобове чергування технічного персоналу, який стежив за стабільністю роботи мережі, сall-центр працював у посиленому режимі і т.д.

Вконтакте
Pinterest