Абоненти Київстару частіше вибирають безлімітний інтернет

admin Новини зв'язку

Абоненти Київстару частіше вибирають безлімітний інтернетАбоненти Київстар все більше віддають перевагу універсальним рішенням для мобільного інтернету - послузі Інтернет без меж та День Онлайн. Серед 10,9 млн. користувачів мобільного інтернету ці послуги вибрали близько 20% - 2,11 млн. абонентів.

Щомісяця кількість абонентів «Київстар», що підключають послугу «Інтернет без меж», зростає на 3-5%. Так, у серпня 2013 більш 1,970 млн. клієнтів вибрали щомісячну передплату на послугу «Інтернет без меж», і тепер щодня можуть користуватися мобільним інтернетом за тарифом від 90 копійок на день, без плати за використані мегабайти. Також читайте як налаштувати інтернет на смартфоні .

Послуга «День Онлайн» привернула вже близько 200 тисяч абонентів. За чотири місяці, з моменту введення її в квітні 2013 р., кількість користувачів послуги зросла на 276 %.

Поряд з універсальними послугами для мобільного інтернету абоненти активно підключають тарифні плани, де мегабайти дата-трафіку включені в щоденну абонплату поряд з голосовими хвилинами. Такі тарифні плани обрали вже більше 420 тисяч абонентів «Київстар». Особливу популярність отримав тарифний план «Супер Турист». Він надає безлімітний інтернет, оплата за який стягується тільки в дні користування. Цю пропозицію оцінили вже більше 220 тисяч клієнтів цього тарифного плану.

Також оператор повідомляє, що з 2 вересня 2013 «Київстар» скасовує помегабайтну тарифікацію для тарифних планів «Альо, Квартал !» І «Альо, Квартал ! Мій регіон». Плата за мобільний інтернет в цих комерційних пропозиціях буде стягуватися тільки в ті дні, коли абоненти користуються мобільним інтернетом. Це 1 грн в тарифному плані «Альо, Квартал ! Мій регіон» і 2 грн на день у тарифному плані «Альо, Квартал !».

Вконтакте
Pinterest