Абоненти Київстару перерахували 3,8 млн грн на підтримку української армії

admin Новини зв'язку

Абоненти Київстару перерахували 3,8 млн грн на підтримку української арміїОператор Київстар відзвітував про перераховані кошти на підтримку української армії за номером 565. Про це компанія написала на своїй сторінці в Facebook.

З початку спільної національної кампанії зі збору коштів на підтримку Збройних Сил України, і станом на 17 березня 2014 року, на казначейський рахунок Міністерства оборони абоненти Київстару» перерахували 3,81 млн. грн. благодійних пожертвувань.

При цьому з 13 по 16 березня було отримано 2235440 грн., А за 17 березня - 1574860 грн. Всі кошти повністю перераховані на Казначейський рахунок Міністерства оборони, - повідомляєКиївстар.

Нагадаємо, що Київстар у відповідь на звернення Міністерства оборони України, виділив номер 565, за яким абоненти можуть надати благодійну допомогу українській армії. Вартість виклику, або SMS на номер 565 становить 5 грн. Всі кошти, що надходять за телефоном 565, перераховуються Міністерству Оборони щодня, в повному обсязі.

Також нагадаємо, відповідно до звітності МТС, абоненти оператора за 5 днів перерахували 1,6 млн. грн. на підтримку української армії. Водночас Міністерство оборони повідомило, що станом на 18 березня, українці за допомогою благодійного номера 565 перерахували Армії 2,5 млн. грн. Різницю в цифрах (сумарно абоненти операторів перерахували 5,41 млн. грн., що в два рази більше заявленої суми Міністерством оборони) може пояснюватися затримкою пожертвувань на рахунках операторів.

Вконтакте
Pinterest