Абоненти Київстару збільшили споживання мобільного інтернету на 43%

admin Новини зв'язку

Абоненти Київстару збільшили споживання мобільного інтернету на 43%Послугами мобільного інтернету в 3 кварталі 2013 року скористалися понад 11 млн. абонентів Київстару. Вони збільшили на 43% споживання дата-трафіку. Доходи Київстару від послуг мобільного інтернету в 3 кварталі 2013 зросли на 11 %, в ​​порівнянні з тим же періодом минулого року, повідомляє кореспондент з посиланням на прес-службу оператора.

За підсумками III-го кварталу, доходи Київстару від надання послуг мобільного інтернету перевищили 234 млн. гривень. Мобільним інтернетом у мережі Київстар скористалися 11,22 млн. клієнтів, або понад 44% всієї абонентської бази. З них - 4,2 млн. користувачів смартфонів.

Кількість розумних телефонів в мережі Київстар збільшилася відносно минулого року на 43 %, в ​​тому числі Android-пристроїв - на 170%, а гаджетів на базі Apple - на 74 %.

Всього в III-му кварталі 2013 року абоненти Київстару використали понад 2 тисяч терабайт мобільного інтернету. У порівнянні з тим же періодом минулого року, споживання послуги зросло на 43 %.

Вконтакте
Pinterest