Абоненти МТС за 3 квартали передали 8,3 петабайт інтернет-трафіку

admin Новини зв'язку

Абоненти МТС за 3 квартали передали 8,3 петабайт інтернет-трафікуМТС Україна оголошує результати користування послугами мобільного доступу в інтернет за перші три квартали 2013 року.

Цього разу оператор представив результати в стилі ретро, тобто еквівалентом в оцінках служили 3,5 -дюймові дискети і компакт-диски.

У період з січня по вересень 2013 абоненти МТС Україна завантажили і передали 8,3 петабайт мобільного інтернет-трафіку. Для зберігання всієї цієї інформації кілька років тому користувачам знадобилося б 192 тонни компакт-дисків або більш 60 тис. тонн 3,5-дюймових дискет. При цьому пам'яті одного з перших радянських ПЕОМ Пошук ледь вистачило б для зберігання однієї мільярдної частини цих даних.

У третьому квартал 2013 року найбільше зростання трафіку припав на послуги доступу до інтернету на основі технології GPRS/EDGE - користувачі цієї послуги відправили і завантажили на 56 % більше трафіку, ніж торік. Зростання популярності мобільного інтернету на основі технології GPRS/EDGE безпосередньо пов'язане із зростанням кількості смартфонів у мережі оператора. Більшість власників смартфонів воліють користуватися інтернетом, не обмежуючи себе місцем перебування, а за допомогою технології GPRS/EDGE від МТС вони отримують доступ до інтернету на 98 % території України.

Вконтакте
Pinterest