Абоненти МТС зможуть безкоштовно зателефонувати з Великобританії до України

admin Новини зв'язку

Абоненти МТС зможуть безкоштовно зателефонувати з Великобританії до УкраїниОператор мобільного зв'язку «МТС Україна» оголошує про введення послуги безкоштовних дзвінків в український центр обслуговування для абонентів, що знаходяться у Великобританії.

З сьогоднішнього дня, перебуваючи у Великобританії, абоненти «МТС Україна» зможуть безкоштовно телефонувати до Центру обслуговування абонентів (ЦОА) МТС в Україну. Ця послуга доступна у ряді фірмових магазинів оператора Vodafone Unlocked, розміщених на території всієї країни. Таку можливість оператор Vodafone Великобританія надає в рамках програми співпраці з МТС.

У приміщеннях магазинів Vodafone Великобританія організована зона для допомоги мандрівникам з-за кордону під назвою InternationalHelp & Advice. У цій зоні встановлений телефон (зазвичай разом з великим дисплеєм), з якого абонент може зателефонувати в ЦОА своєї мережі.

У разі якщо телефон оснащений дисплеєм, абонент вибирає на екрані країну і мережа, в ЦОА якої він бажає зробити виклик. Якщо телефон без дисплея, абоненту необхідно набрати номер ЦОА «МТС Україна» в міжнародному форматі: 00 380505081111 або +380505081111. Ніякі додаткові дії від нього не потрібні.

Вконтакте
Pinterest