Alcatel-Lucent розгорне 4G-мережі для операторів Китаю

admin Новини зв'язку

Alcatel-Lucent розгорне 4G-мережі для операторів КитаюAlcatel-Lucent підтримає China Mobile в розгортанні малих сот в мережі 4G TD-LTE, а також поставить технологію надширокосмугового доступу для нової мережі LTE оператора China Telecom, передає кореспондент з посиланням на прес-службу компанії.

Компанія Alcatel-Lucent повідомила, що найбільші китайські оператори мобільного зв'язку China Mobile і China Telecom встановлять рішення Alcatel-Lucent для малих сот в найбільшій в світі мережі TD-LTE.

Впровадженню передували отримання China Mobile національної ліцензії 4G і успішні випробування малих сот в ряді густонаселених міст Китаю.

Оператор China Telecom вибрав Alcatel-Lucent в якості одного з трьох найбільших постачальників мережевої інфраструктури, яка функціонуватиме у двох режимах - LTE TDD і LTE FDD.

Рішення для міської мережі мобільного зв'язку, створене спільними зусиллями Alcatel-Lucent і China Mobile, дозволить оператору задовольнити попит на сервіси широкосмугового доступу в міських районах Китаю.

Рішення Alcatel Lucent забезпечить розгортання мереж LTE-TDD і LTE-FDD в 12 провінціях Китаю.

Вконтакте
Pinterest