АМКУ та мобільні оператори обговорили зниження роумінг-тарифів

admin Новини зв'язку

АМКУ та мобільні оператори обговорили зниження роумінг-тарифівСьогодні в АМКУ пройшла робоча зустріч з представниками мобільних операторів. Вона була присвячена ситуації з роумінговими тарифами.

«За підсумками зустрічі сторони досягли принципової домовленості щодо того, що питання роумінгових розцінок вимагає проведення дослідження та його подальшого аналізу», - відзначило джерело.

Директор з корпоративного управління і контролю «МТС Україна» Олег Проживальський вважає, що потрібно спочатку визначити цей ринок і розрахувати, які частки на ньому займають оператори. «Ще не факт, що ми займаємо на цьому ринку 35%», - сказав він.

«Крім того, ми не можемо знижувати тарифи в односторонньому порядку. Вийде, що Україна буде годувати операторів з інших країн. Ми зверталися до всіх наших іноземних роумінг-партнерів з пропозицією переглянути тарифи і зробити дешевшими дзвінки, але далеко не всі пішли на це.

Справа в тому, що за кордоном послуга представляється саме нашим роумінг-партнером, а не нами самими», - додав менеджер.

Нагадаємо, що АМКУ в цьому році почав розслідування щодо роумінгових тарифів «Київстару» і «МТС Україна».

Вконтакте
Pinterest