Apple, Facebook і Google змусять платити за навантаження на інтернет-мережі

admin Новини зв'язку

Apple, Facebook і Google змусять платитиІнтернет-сервіси, які розповсюджують «важкий» контент, повинні платити за навантаження на мережі, заявили європейські телекомунікаційні компанії.

Apple, Facebook і Google та інші великі інтернет-компанії повинні вкладати кошти не тільки у свої проекти, а й у розвиток мереж передачі даних.

Як повідомляє Bloomberg, з такою заявою телекомунікаційні компанії France Telecom, Telecom Italia і Vodafone виступили на конференції LeWeb'10 в Парижі.

Оператори вважають, що інтернет-компанії поставляють користувачам «важкий» контент - музику, відео та ігри, створюючи тим самим навантаження на їх мережі. Щоб мережі витримували натиск трафіку, їх доводиться постійно модернізувати. Це, у свою чергу, вимагає великих грошових вкладень.(Перегляньте - Кращі телефони листопада за версією Krusell)

Телекомунікаційні компанії впевнені, що частина коштів, які вони витрачають на інфраструктуру, повинні компенсувати великі постачальники контенту. До таких постачальникам вони відносять Google, Apple, Facebook, Yahoo і відеосервіси, що працюють в потоковому режимі.

Оператори мереж передачі даних вже не в перший раз намагаються змусити інтернет-компанії на чолі з Google розділити тягар їх витрат. Так, у квітні коштів на розвиток мереж від Google зажадали іспанська Telefonica, французька France Telecom і німецька Deutsche Telekom.

Вконтакте
Pinterest