Apple випустить CDMA-версію iPhone 4

admin Новини зв'язку

CDMA-версія iPhone 4Найбільший провайдер стільникового зв'язку США, мережа якого працює в стандарті CDMA, оголосив про те, що CDMA-версія iPhone 4 буде доступна з 10 лютого. Всупереч різним чуткам, новий пристрій не буде двостандартним, а зможе працювати лише в CDMA-мережах. Ціна CDMA-версії iPhone 4 в салонах Verizon не буде відрізнятися від GSM-аналога у AT & T: 199 дол. за 16-гігабайтну модель і на 100 дол. більше - за 32-гігабайтну.

На відміну від «звичайного» iPhone 4, CDMA-версія не зможе одночасно працювати в режимі голосового дзвінка і передачі даних - це обумовлено обмеженнями CDMA-мережі.( Раджу переглянути - У минулому році «МТС Україна» ввела в експлуатацію 245 базових станцій)

Голова Verizon Лоуелл Македем (Lowell McAdam) розповів, що компанія вела переговори з Apple ще з 2008 року, а протягом останнього року збільшувала можливості своєї мережі для безпроблемного обслуговування iPhone і тестувала роботу прототипів.

Під час анонсу новинки був присутній операційний директор Apple Тім Кук, який розповів, що операція з Verizon не носить ексклюзивний характер, тому поява CDMA-моделі iPhone 4 в пропозиціях інших операторів - наприклад, Sprint або Е-Mobile - виглядає цілком можливим. Кук також зазначив, що CDMA-версія телефону дозволяє використовувати її як хотспот Wi-Fi для п'яти пристроїв. Цілком можливо, після чергового оновлення операційної системи така можливість стане доступною і для власників «звичайних» iPhone 4.

Зовні CDMA-модель iPhone 4 як дві краплі води схожа на свою близьку GSM-родичку, проте через зміни в конструкції антени кнопки регулювання гучності змістилися на кілька міліметрів, тому звичайні футляри для iPhone 4 із новинкою не сумісні. Втім, Apple вже анонсувала випуск відповідних Bumper Case.

Bloomberg повідомляє, що слідом за iPhone 4 сумісність з CDMA отримає iPad: друге покоління планшетного комп'ютера Apple буде включати в себе три різновиди: Wi-Fi, 3G і CDMA.

Вконтакте
Pinterest