Безкоштовним київським Wi-Fi скористалися вже 140 тис. людей

admin Новини зв'язку

Безкоштовним київським Wi-Fi скористалися вже 140 тис. людейУ період проведення Євро-2012 щодня послугами «KYIV FREE Wi-Fi» користувалися 5-6 тисяч киян та гостей міста, а в день проведення концерту Елтона Джона і групи Queen бездротовим інтернетом скористалася рекордна кількість людей - 10 000 абонентів.

У звичайні дні кількість абонентів мережі не перевищує 4000 на добу. Про це повідомив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко, коментуючи роботу безкоштовного бездротового доступу в інтернет «KYIV FREE Wi-Fi» під час проведення Чемпіонату Європи з футболу.

«За час Євро-2012 кількість користувачів мережею досягла 120 тисяч, при цьому частка іноземних абонентів склала близько 50%», - заявив Руслан Крамаренко.

Також він додав, що за час ЄВРО 2012 трафік в мережі склав більше трьох терабайт даних. При цьому 75% гаджетів підключалися до мережі, працювали на платформі iOS.

Загальна ж кількість користувачів з моменту початку роботи мережі склала 140 000 абонентів.

«Реалізація проекту створення зон з безкоштовним бездротовим швидкісним інтернетом в публічних місцях столиці заплановано з ініціативи «Електронний уряд» у стратегії розвитку Києва до 2025 року. Наступним місцем, де буде введена мережа «KYIV FREE Wi-Fi», стане парк імені Тараса Шевченка», - зазначив Руслан Крамаренко.

Нагадаємо, що 27 травня заробила безкоштовна мережа «KYIV FREE Wi-Fi» в центрі Києва. Перша зона, де почав працювати безкоштовний Wi-Fi інтернет, - Майдан Незалежності і вул. Хрещатик до Бессарабського ринку.

Вконтакте
Pinterest