Британські вчені розігнали інтернет в 2000 разів

admin Новини зв'язку

Британські вчені розігнали інтернет в 2000 разівВчені з Уельсу розробили технологію, яка збільшить швидкість передачі даних по оптоволоконних каналах до 20 Гбіт/с.

Вчені з університету Бангора (Великобританія, Уельс) розробили технологію, при якій навіть при теперішніх оптоволоконних каналах передача шести повнометражних фільмів в HD-якості займе близько однієї хвилини.

Новий інтернет розроблений за технологією цифрової модуляції OOFDM. Дослідний зразок модему, що дозволяє передавати дані на високій швидкості, вже проходить випробування, проте на остаточне створення робочого прототипу пристрою може піти кілька років.

Дана технологія переважно спрямована на домашній інтернет, ніж на робочий, повідомляє Dailytech. Звичайні домогосподарства зможуть отримати доступ до глобальної Мережі зі швидкістю 20-40 гігабіт на секунду, у той час як середня швидкість інтернет-доступу в Великобританії сьогодні складає близько 33 мегабіт в секунду. Вже досягнутої швидкості в 20 гігабіт на секунду достатньо, щоб за одну хвилину скачати шість фільмів в HD-якості.

В даний час тестування високошвидкісного інтернету проходить в американському Канзасі. Над цим же завданням працюють і інженери спеціального підрозділу Google. Google Fiber вже вдалося збільшити швидкість передачі даних в оптоволоконних мережах до 1 гігабіта в секунду.

Вконтакте
Pinterest