Дарт Вейдер провів Wi-Fi в 15 студентських гуртожитків Києва

admin Новини зв'язку

Дарт Вейдер провів Wi-Fi в 15 студентських гуртожитків КиєваКандидат на пост мера Києва Дарт Вейдер почав втілювати в життя свою передвиборчу програму - повну комп'ютеризацію студентських містечок шляхом повсюдного Wi-Fi покриття, повідомляє кореспондент з посиланням на прес-службу Інтернет партії України (ІПУ).

Дарт Вейдер днями підключив до безкоштовного Wi-Fi 15 гуртожитків у 4 різних університетах міста Києва. Таким чином, близько 15 тисяч столичних студентів отримали цілодобовий доступ до інтернету.

У наш час вільний доступ до інтернету має стати конституційним правом людини на рівні з доступом до освіти і медичного обслуговування. Це моя принципова позиція і це головний ідеологічний постулат Інтернет партії України, яку я маю честь представляти - заявив кандидат у мери Києва Дарт Вейдер.

Нагадаємо, кандидат у мери Києва Дарт Вейдер в разі своєї перемоги пообіцяв киянам крім іншого знищити бюрократію і тяганину шляхом комп'ютеризації всіх процесів, кібернізіровать житлово-комунальну програму та інші технологічні реформи.

Вконтакте
Pinterest