Датагруп: міжнародний трафік передачі даних через Україну зріс на 25%

admin Новини зв'язку

Датагруп: міжнародний трафік передачі даних через Україну зріс на 25%"Датагруп" за період кінець 2012 року - початок 2013 року спільно з російським партнером завершив будівництво міжнародних і трансконтинентальних магістральних каналів зв'язку зі стиками в Німеччині, Росії, Казахстані, Киргизстані, з можливістю включення послуг у Південній Кореї, Китаї, Гонконгу. Доступ до ресурсів зарубіжного інтернету забезпечується прямими з'єднаннями з провайдерами: Казахтелеком, Deutsche Telekom, Beeline, Мегафон, British Telecom, Level3, Pantel та інші. "Датагруп" самостійно управляє транзитом трафіку завдяки великій кількості інтерконекту.

Як повідомляє прес-служба, завдяки інфраструктурним проектам "Датагруп", міжнародний трафік передачі даних через Україну зріс на 25%. За оцінками компанії цей показник зростатиме за рахунок введення в експлуатацію трансконтинентальної магістралі Європа-Азія, яка характеризується низькою двосторонньої затримкою сигналу (85 msec) і невеликий довжиною маршруту - 7700 км.

У найближчі роки транзиту трафіку між європейськими та азіатськими країнами буде приділятися підвищена увага, китайський сектор інтернету зростає високими темпами, азіатські країни займають друге місце після США за кількістю інтернет-користувачів.

Загальна пропускна здатність міжнародних каналів зв'язку "Датагруп" становить 800 Гбіт/с, без урахування трансконтинентальної магістралі Європа-Азія.

Вконтакте
Pinterest