Датагруп модернізує комплекс станцій супутникового зв'язку

admin Новини зв'язку

Датагруп модернізує комплекс станцій супутникового зв'язкуНаціональний оператор зв'язку Датагруп і компанія Hughes, представник в області супутникового зв'язку, в рамках міжнародного форуму VSAT-2013 оголосили про модернізацію єдиного в Україні комплексу станції супутникового зв'язку (HUB). Відповідну угоду підписали Олександр Данченко, Генеральний директор «Датагруп» і Арунас Слекус, віце-президент Hughes Network Systems.

Перший HUB в Україні був інстальований ще в 2002 році, в Києві. Він працює на базі комплексу Hughes Network System DirectWay HUB. Всього в управлінні «Датагруп» знаходиться три станції супутникового зв'язку.

Модернізація центральних супутникових станцій включає в себе заміну програмного забезпечення, додавання апаратних компонентів, заміну терміналів на новітні з поліпшеними можливостями передачі даних (відео та голосового трафіку ).

Нові HUBи підтримують технологію DVB-S2, яка дозволяє збільшити пропускну спроможність на прямому каналі більш ніж в 1,5-2 рази у порівнянні з технологією минулого покоління DVB -S.

Як повідомляє компанія, модернізація станцій супутникового зв'язку дозволить зробити їх більш стійкими до поганих погодних умов. Так, після проведених робіт, абонентські термінали стали стійкі до погодних умов. Вперше технологія була протестована під час роботи системи відеоспостереження, відмовостійкість обладнання була на найвищому рівні.

Центральна станція супутникового зв'язку має топологію «зірка ». Комплекси працюють із супутниками Eutelsat - W3С (16Е), ​​AB1 (12,5 W).

Як уточнюють в компанії, всі роботи з модернізації будуть завершені в кінці жовтня.

Вконтакте
Pinterest