«Датагруп» збільшив ємність зовнішніх інтернет-каналів

admin Новини зв'язку

«Датагруп» збільшив ємність інтернет-каналівКомпанія «Датагруп» розширила ємність інтернет-каналу в напрямку однією з найбільших точок обміну трафіком DE-CIX (Deutscher Commercial Internet Exchange) у Франкфурті.

Станом на 1 лютого 2011 ємність включення розширена на 10 Гбіт/с і становить 30 Гбіт/с. До DE-CIX «Датагруп» підключилася в квітні 2008 року.

У компанії відзначили, що поточне розширення дозволить здійснювати прямий обмін з сотнями операторів, які є учасниками DE-CIX, оптимізувати маршрути передачі даних.  У даний момент DE-CIX обслуговує 350 клієнтів з більш ніж 40 країн.(цікава стаття про IPv6)

«Для клієнтів подібна оптимізація позначиться на зменшенні затримок, дасть максимально можливу швидкість скачування з зарубіжних інтернет-ресурсів, підключених в DEC-IX», - відзначили компанії в.

Нагадаємо, що крім підключення до DE-CIX, «Датагруп» має включення в точку обміну в Амстердамі AMS-IX, ємністю 10 Гбіт/с, а також високошвидкісні підключення до інших західних і російських операторів.

Після збільшення ємності включення до DE-CIX, ємність всіх зовнішніх інтернет-каналів компанії складає 100 Гбіт/с.

Вконтакте
Pinterest